ПОВІТРЯНА ТРИВОГА! ЯК ДІЯТИ?
29.07. 2022
НАКАЗ “Про дотримання безпеки здобувачами освіти, вступниками, слухачами курсів
ідвищення кваліфікації та співробітниками Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти під час оповіщення про повітряну тривогу”
НАКАЗ «Про призначення відповідальної особи за протипожежну безпеку»
НАКАЗ «Про призначення відповідальної особи за безпечну експлуатацію електрогосподарства»
НАКАЗ «Про створення служби охорони праці У БІНПО»
НАКАЗ «Про затвердження Положення про службу охорони праці БІНПО»
НАКАЗ «Про затвердження Положення про розробку інструкцій з охорони праці у БІНПО»
НАКАЗ «Про затвердження Положення про систему управління охороною праці у БІНПО»
ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ ОХОРОНИ ПРАЦІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НЕПЕРЕВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ)
РАДІАЦІЙНА АВАРІЯ: АЛГОРИТМ ДІЙ
КОЛЕКТИВ БІНПО ПРОСЛУХАВ ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
09 вересня 2022 року всі працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України прослухали обов’язковий первинний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
В умовах воєнного стану всі заклади вищої освіти працюють в нових умовах. Суворі вимоги нині поставлені до заходів безпеки всіх учасників освітнього процесу. Тому кожен роботодавець, відповідаючи за здоров’я і життя працівників, повинен чітко дотримуватися нормативних порядків.
Інструктаж провели: Євгеній Івашев, в.о. заступника директора з навчальної роботи, відповідальний за охорону праці БІНПО, кандидат юридичних наук, доцент, Оксана Маслова, доцентка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО, кандидатка фізико-математичних наук.
Під час інструктажу всі співробітники БІНПО були ознайомленні із законодавчою базою охорони праці в Україні, видами та порядком проведення інструктажів з охорони праці, основами електробезпеки, пожежної безпеки та гігієни праці.
Окремо працівникам БІНПО було доведено алгоритм дій адміністрації, учасників освітнього процесу, працівників в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, із акцентом на діях при отриманні сигналу оповіщення «Повітряна тривога» та при виявленні ознак терористичних актів або загроз їх скоєння. Створення безпечних умов праці та навчання у БІНПО є одним із пріоритетних напрямів діяльності закладу. В Інституті перманентно вживається комплекс заходів щодо забезпечення безпеки його працівників та здобувачів освіти, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
КОЛЕКТИВ БІНПО ПРОЙШОВ ОНЛАЙН-КУРС ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ: «ДИВИСЬ ПІД НОГИ! ДИВИСЬ, КУДИ ЙДЕШ!»
Корисні посилання:
- Сайт ДСНС «Розмінування України» з інтерактивною мапою небезпечних ділянок // Державна служба України з надзвичайних ситуацій
- Серія відеороликів «Навчаємось мінній безпеці» // UNICEF Ukraine
- Відеоролики для юних українців «Повернення на деокуповані території та мінна безпека» // USAID «ГОВЕРЛА», Державна служба України з надзвичайних ситуацій, «ШоТам»
- Електронна книжка для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» // Видавництво «Ранок», Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
- Рекомендації від дитячого психолога «Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?» // UNICEF Ukraine, Світлана Ройз
- Поради громадянам, які проживають на деокупованих територіях // Міністерство охорони здоров’я України
- Відеоролик «Безпека на природі під час війни» // «ШоТам»