КОЛЕКТИВ БІНПО ПРОСЛУХАВ ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

09.09. 2022

09 вересня 2022 року всі працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України прослухали обов’язковий первинний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В умовах воєнного стану всі заклади вищої освіти працюють в нових умовах. Суворі вимоги нині поставлені до заходів безпеки всіх учасників освітнього процесу. Тому кожен роботодавець, відповідаючи за здоров’я і життя працівників, повинен чітко дотримуватися нормативних порядків.

Інструктаж провели: Євгеній Івашев, в.о. заступника директора з навчальної роботи, відповідальний за охорону праці БІНПО, кандидат юридичних наук, доцент, Оксана Маслова, доцентка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО, кандидатка фізико-математичних наук.

Під час інструктажу всі співробітники БІНПО були ознайомленні із законодавчою базою охорони праці в Україні, видами та порядком проведення інструктажів з охорони праці, основами електробезпеки, пожежної безпеки та гігієни праці.

Окремо працівникам БІНПО було доведено алгоритм дій адміністрації, учасників освітнього процесу, працівників в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, із акцентом на діях при отриманні сигналу оповіщення «Повітряна тривога» та при виявленні ознак терористичних актів або загроз їх скоєння. Створення безпечних умов праці та навчання у БІНПО є одним із пріоритетних напрямів діяльності закладу. В Інституті перманентно вживається комплекс заходів щодо забезпечення безпеки його працівників та здобувачів освіти, слухачів курсів підвищення кваліфікації.