Пн. Тра 23rd, 2022

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ

Із 21.06.2021 по 27.06.2021 року  3 науково-педагогічних працівника кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти пройшли міжнародне стажування «INNOVATIONS IN THE FIELD OF HIGHER, VOCATIONAL AND TECHNICAL AND PROFESSIONAL PREVIOUS EDUCATION INDIGITAL CONDITIONS TRANSFORMATIONS» на базі Варненського вільного університету імені Чорноризця Храбра (Болгарія).

Мета міжнародного стажування: 

  • підвищення рівня інтернаціоналізації та покращення якості міжнародного науково-дослідницького співробітництва;
  • міжнародне стажування в контексті глобальних освітніх трендів розвитку науки, залучення до кращих світових освітніх практик;
  • підвищення якості освіти у відповідності з міжнародними освітніми стандартами;
  • підвищення конкурентоспроможності студентів, викладачів та вчених на внутрішньому та міжнародному ринку праці;
  • інтеграція міжнародного/міжкультурного аспекту у викладання, дослідження і сервісні функції вищої, професійної і фахової передвищої освіти;
  • професійний науковий дискурс.

Із 11.09.2021 по 17.10.2021 року Удовик Світлана  Іванівна, викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти взяла  участь у міжнародному стажуванні «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД»

У програмі: європейський досвід розроблення проєктної заявки.

Підтримка: Фундація “Зустріч” (Польща), Ягеллонський Університе (Польща), ГО “Соборність” (Україна), Луганський ІППО (Україна).

01.11.2021 року Грядуща Віра Володимирівна взяла участь у стажуванні за програмою «Research Methods Course» на базі  European Academy of Sciences and Research (Germany , Hamburg). За результатами стажування одержано сертифікат ХІ-12190293846-21.

У період з 15.03.2021 по 08.06.2021 року Грядуща Віра Володимирівна взяла участь у міжнародному стажуванні «EUROPEAN SCIENCE AND INTERNATIONAL COMMUNICATION» (law, economics, psychology, public administration) на базі Uniwersytet Warszawski (Варшава, Польща). За результатами стажування одержано сертифікат тренера PL№9500/18.06.2021.

Із 27.09.2020 по 02.10.2020 року науково-педагогічні працівники кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Сахно Олександр Володимирович та Денисова Анастасія Володимирівна пройшли міжнародне науково-педагогічне стажування у м. Пула (Республіка Хорватія) на базі Juraj Dobrila University of Pula.

Навряд чи знайдеться хоча б один педагогічний працівник, який би у своїй тривалій практичній діяльності не стикався із такою поведінкою учнів, яка або ускладнювала реалізацію ефективного навчального процесу, або взагалі її унеможливлювала. Попри те, що окреслена проблема існує, вочевидь, стільки ж, скільки існує освіта загалом, її вирішення досі є актуальним завданням і для сучасної освітньої системи. Історичний досвід становлення і розвитку вітчизняної та закордонних освітніх систем переконливо демонструє низьку ефективність (а подекуди і повну неефективність) авторитарних методів взаємодії в системі «викладач-учень», заснованих на системі покарань, пригніченні, залякуванні та заходах примусу. За таких умов особливої актуальності набувають методики роботи із учнями, котрі покликані розвивати внутрішній потенціал підлітків, їхню готовність до самосвідомої правослухняної поведінки.

З метою вивчення найкращого та найпрогресивнішого досвіду роботи із особами, котрі демонструють асоціальну поведінку, доцентом кафедри ТНОП та Д Івашевим Євгенієм Володимировичем було здійснено візити до країн  Західної Європи, корекційні системи яких демонструють найкращі показники у здійсненні соціально-виховної роботи із правопорушниками.

У період з 11 по 14 червня 2018 року Івашевим Євгенієм Володимировичем у складі делегації працівників Міністерства юстиції України було здійснено візит до Норвегії з метою ознайомлення із найпрогресивнішими ефективними практиками корекційної роботи із особами, котрі демонструють асоціальну поведінку. Візит став можливим завдяки NORLAU Probation Project.

У межах реалізації проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні», що фінансується партнерством Європейського Союзу та Ради Європи заради належного врядування, у період з 17 по 22 червня 2018 року було організоване закордонне відрядження делегації Міністерства юстиції України до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (столиця м. Белфаст) та Республіки Ірландія (столиця м. Дублін). До складу делегації увійшов Івашев Євгеній Володимирович.

Авторизація
*
*
Генерація паролю