28 КВІТНЯ 2025 РОКУ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28.04. 2025

Історія Всесвітнього дня охорони праці бере початок із 1989 року, коли американські та канадські робітники вперше відзначили День пам’яті загиблих на роботі. У 1996 році Міжнародна організація праці (МОП) підтримала ініціативу щодо визнання 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці, а офіційне міжнародне відзначення розпочалося з 2003 року. 
В Україні День охорони праці також відзначається щорічно згідно з Указом Президента №685/2006 від 18 серпня 2006 року. Його мета — привернути увагу суспільства, бізнесу й держави до питань безпеки праці та профілактики нещасних випадків і професійних захворювань. 
У 2025 році Всесвітній день охорони праці проходить під гаслом: «Революційні підходи до здоров’я і безпеки: роль ШІ та цифровізації на роботі» (Revolutionizing health and safety: the role of AI and digitalization at work).
Особлива увага приділяється впливу новітніх технологій на охорону праці, зокрема:
– передовим роботизованим системам,
– штучному інтелекту (AI) та машинному навчанню,
– екзоскелетам,
– безпілотним літальним апаратам (БПЛА),
– Інтернету речей (IoT),
– віртуальній та доповненій реальності (VR/AR).
 
Сьогодні проблема підвищення безпеки праці — це не тільки вимога закону, а й основа стійкості та розвитку суспільства. Особлива увага має приділятися: впровадженню інноваційних технологій для моніторингу умов праці; розвитку цифрової грамотності працівників; навчанню домедичній допомозі; підтримці працівників, що працюють в умовах підвищеної небезпеки. 
Запрошуємо на короткотермінові курси підвищення кваліфікації!  
Кафедра технологій навчання, охорони праці та інклюзивної освіти Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти проводить набір на актуальні програми:
  • Трудові відносини та охорона праці в закладі професійної (професійно-технічної) освіти / Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • Цифрові інструменти для інтерактивного онлайн-навчання;
  • Інклюзивне навчання в ЗП(ПТ)О. Технології підтримки здобувачів освіти з особливими освітніми потребами;
  • Штучний інтелект у діяльності педагога П(ПТ)О: практичне застосування;
  • Імерсивні технології в професійній освіті;
Кількість годин: 30 (1 ЄКТС-кредит).
Вартість навчання: 350 грн з одного слухача.
Форма навчання: дистанційна.
Підтвердження: сертифікат про підвищення кваліфікації.
Реєстрація на короткотермінові тематичні курси за покликанням: http://surl.li/plywt
 
Освітній процес організовується за допомогою ліцензійного хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365, інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка», Консалтингового центру «Новітні педагогічні і виробничі технології».
 
Запрошуємо педагогічних працівників закладів освіти до підвищення професійної майстерності та актуалізації знань у сфері безпеки праці та цифрових інновацій!
 
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!