ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

03.02. 2025

 

за тиждень пройшли КПК 171 педагогічний працівник ЗП(ПТ)О, 6 навчальних груп

 

 

Із 27 січня по 01 лютого 2025 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 171 педагогічний працівник закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Організаційно-настановчий етап на курсах підвищення кваліфікації завершили 131 слухач (4 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (41 особа), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (62 особи) та «Старші майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (28 осіб)  із  Полтавської області та м. Київ.

І-й етап курсів підвищення кваліфікації пройшли 4 групи за очно-дистанційною формою навчання:

– викладачі професійно-теоретичної підготовки (куратор – старший викладач Дар’я Головко) на базі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол  (Полтавська область);

– майстри виробничого навчання (куратор – доцент Михайло Жук) на базі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол (Полтавська область);

– майстри виробничого навчання (куратор – доцент Юлія Грибовська) на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука (Полтавська область);

– старші майстри виробничого навчання (куратор – доцент Наталія Торба) на базі на базі Київського професійного коледжу автотранспортних технологій (м.Київ).

01 лютого  2025 року завершили навчання слухачі короткотермінових курсів «Цифрові інструменти для інтерактивного онлайн-навчання та штучний інтелект в професійній діяльності педагога ЗП(ПТ)О» у кількості 32 особи.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365  відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

28 січня 2025 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулась відкрита лекція «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагога ЗП(ПТ)О в умовах воєнного стану» для майстрів виробничого навчання, викладачів ЗП(ПТ)О та методистів ЗП(ПТ)О, які проходять курси підвищення кваліфікації. В якості спікерів до лекції були залучені 6 науково-педагогічних працівників, завідувачів кафедр і структурних підрозділів БІНПО.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації пройшли «Вхідну анкету слухачів курсів ПК», що має за мету з’ясувати очікування замовників (споживачів) та визначити рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О. Онлайн-опитування здійснювалося за такими блоками: якість змістового наповнення курсів підвищення кваліфікації, якість організації освітнього процесу на курсах, якість результатів підвищення кваліфікації, якість психологічного комфорту під час проходження курсів підвищення кваліфікації в умовах воєнного стану; навички Soft skills (неспеціалізовані, надпрофесійні, наскрізні), які важливі для якісного виконання професійних завдань і не пов’язані з конкретною професійною сферою та яких слухач хоче набути на курсах ПК; проблеми, які виникають під час підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання; форми проведення занять, найбільш оптимальні для організації навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності. Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у власних закладах професійної освіти.

Тримаємо наш переможний БІНПОвський стрій!