ДЛЯ БІЛЬШОСТІ ВСТУПНИКІВ СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ

01.07. 2024

 

 1 липня 2024 року, почався важливий етап вступної кампанії – реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Вона відбувається на сайті: https://vstup.edbo.gov.ua/ 
 

Йдеться про такі категорії вступників:

До закладів фахової передвищої освіти:

  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), диплома кваліфікованого робітника для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра.

Текстова інструкція

Відеороз’яснення

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв: 5 липня

До закладів вищої освіти:

  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань.

Текстова інструкція

Відеороз’яснення 

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв19 липня

  • на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7) для здобуття ступеня магістра.

Текстова інструкція

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв: 1 серпня

Також сьогодні відкрито можливість подання заяв для вступників до закладів фахової передвищої освіти (ФПО) на основі базової середньої освіти (9 класів), які могли створювати електронні кабінети з 25 червня.

Нагадуємо, що всі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками прийому).

Електронні кабінети працюватимуть до 31 жовтня. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу. 

Джерело: https://mon.gov.ua/news/dlia-bilshosti-vstupnykiv-startuvala-reiestratsiia-elektronnykh-kabinetiv