ЗУСТРІЧ З КАТЕРИНОЮ ЖДАНОВОЮ, ПРОЄКТНОЮ МЕНЕДЖЕРКОЮ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ ОФІСУ В УКРАЇНІ В МЕЖАХ ЦИКЛУ ЗАХОДІВ ПРИСВЯЧЕНИХ СВЯТКУВАННЮ ДНЯ ЄВРОПИ

10.05. 2024

 09 травня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти взяли участь в онлайн зустрічі з Катериною Ждановою, проєктною менеджеркою Національного Еразмус+ офісу в Україні в межах циклу заходів присвячених святкуванню Дня Європи.

Онлайн зустріч модерувала Юлія Ремига, а спікеркою події виступила Катерина Жданова, яка є експерткою сфери програми: освіта (вища), молодь, спорт.

Катерина Жданова акцентувала увагу присутніх на можливостях участі у проєктах Еразмус+, що розкривають доступ до міжнародного співробітництва, мобільності студентів та викладачів, розвитку інтернаціоналізації та в цілому модернізації  освіти.

Під час онлайн зустрічі відбулася глибока і ефективна комунікація учасників з низки актуальних питань: детальний розгляд напрямів програми (індивідуальні можливості, міжнародна академічна мобільність, віртуальні обміни); дізналися про можливості розвитку власного потенціалу в різних сферах; обговорили ідеї та отримати консультацію з питань реалізації проєктів у відповідних сферах; розглянули питання щодо підтримки новачків та діючих проєктів: реєстрація PIC та OID; GAP; державна реєстрація проєктів по молоді та спорту.

У онлайн-зустрічі взяли участь: Ірина Кучеренко, завідувачка кафедри, професорка, докторка педагогічних наук; Оксана Линчак, професорка кафедри, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник; Олена Юденкова, доцентка кафедри, кандидатка педагогічних наук; Ольга Лебідь, старший викладач кафедри.

Сьогодні європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна вже має статус кандидата на членство в ЄС і робить усі необхідні кроки, аби бути європейською країною не лише географічно, а й повноправним представником європейської спільноти. Підтримка країн ЄС є дуже важливою для нашої країни на шляху до Перемоги та відновлення економіки нашої країни.  Відповідно, саме в цей день для науково-педагогічних працівників БІНПО є надзвичано символічним та важливим для нового поштовху та отриманні знань щодо участі у проєктах Erasmus+. Участь у проєктах Erasmus+ є важливою для розвитку інституту та підвищення міжнародної привабливості, а також сприяє підвищенню якості освіти в Україні, має цілу низку переваг: дозволяє встановлювати та зміцнювати міжнародні зв’язки з університетами та освітніми установами з інших країн, що сприяє обміну досвідом та інноваційними практиками; надає можливість студентам і викладачам отримати стипендію та відвідати навчальні заклади в інших країнах для отримання нових знань та досвіду; сприяє розвитку міжнародної вимірюваності та конкурентоспроможності вищої освіти в Україні, що важливо для підвищення якості освіти та її визнання на міжнародному рівні; впроваджувати інноваційні підходи до навчання та управління, а також сприяє розвитку адаптивної та гнучкої системи вищої освіти.

Щиро дякуємо команді Національного Еразмус+ офісу в Україні за нові знання та можливості, приємну і доступну комунікацію.

Команда БІНПО впевнена, що Україна неодмінно стане одним із партнерів Європейського Союзу та отримає новий поштовх до розвитку й розбудови. З Днем Європи!