У БІНПО ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ «НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ Й ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» З ПЕДАГОГАМИ ЗП(ПТ)О

29.02. 2024

 28 лютого 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» з педагогами професійно-технічної освіти Чернігівської та Житомирської областей.

Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва, під час зустрічі ознайомила викладачів та майстрів професійно-практичної підготовки з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка» (http://surl.li/lylcc). Понад 100 слухачів отримали вичерпні відповіді щодо методичного супроводу сучасного педагога професійної освіти.

У період воєнного стану набуває особливої актуальності науково-методичний супровід безперервного професійного розвитку педагогів в умовах неформальної та інформальної освіти. Оксана Михайлівна відзначила, що співпраця з відділом СТВ сприяє професійно-особистісному зростанню педагога, надаючи умови, можливості, варіації для підвищення кваліфікації, розвитку та опанування відповідних компетентностей, побудови власної траєкторії безперервної освіти впродовж життя.

У БІНПО активно функціонує Консалтинговий центр «Новітні педагогічні і виробничі технології» (vstvbinpo23@gmail.com), інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» для професійного спілкування, обміну досвідом, отримання науково-методичної підтримки.

Банк кращих освітніх практик БІНПО постійно оновлюється педагогічними кейсами для проведення навчальних занять, узагальнення та поширення інноваційного педагогічного досвіду.

Усього інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» вміщує  1648 методичних матеріалів для 120 професій, у 2256 – кращих освітніх практик за компетенціями на електронних носіях, 169 відеофільмів для 49 професій, 14 методичних матеріалів інтерактивно-практичного простору для здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник», узагальнені матеріали міжнародних спеціалізованих виставок (презентації і каталоги), 6 збірників за компетенціями.

Онлайн-зустрічі Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» з педагогами професійно-технічної освіти проходять згідно графіку щосереди.

Запрошуємо педагогів до співпраці і професійної взаємодії!