У БІНПО ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ «НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ Й ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» З ПЕДАГОГАМИ ЗП(ПТ)О

26.02. 2024

 22 лютого 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України проведено онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О, які проходять курси підвищення кваліфікації.

Участь в онлайн-зустрічі взяли близько 100 викладачів професійно-теоретичної підготовки і майстрів виробничого навчання з Одеської області.

Модерувала захід Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва, старша викладачка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін. У своєму виступі Оксана Михайлівна під час зустрічі ознайомила викладачів професійно-теоретичної та майстрів професійно-практичної з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка», із можливостями Єдиної освітньо-цифрової екосистеми БІНПО, що сприяє професійно-особистісному зростанню педагога, надаючи умови, можливості, варіації для підвищення кваліфікації, розвитку та опанування відповідних компетентностей, побудови власної траєкторії безперервної освіти впродовж життя.

Педагогічні працівники ЗП(ПТ)О практично ознайомились із банком кращих освітніх практик БІНПО, який постійно оновлюється педагогічними кейсами для проведення навчальних занять. Усього інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» вміщує 1648 методичних матеріалів для 120 професій, у 2256 – кращих освітніх практик за компетенціями на електронних носіях, 169 відеофільмів для 49 професій, 14 методичних матеріалів інтерактивно-практичного простору для здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник», узагальнені матеріали міжнародних спеціалізованих виставок (презентації і каталоги), 6 збірників за компетенціями.

Онлайн-зустрічі Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» з педагогами професійно-технічної освіти проходять відповідно до затвердженого графіку щосереди.

Щиро дякуємо всім учасникам онлайн-зустрічі за зворотній зв’язок та професійну комунікацію! Користуйтесь можливістю наповнитись новими ідеями для свого педагогічного зростання задля відбудови України! Зацікавились? Запрошуємо до професійного партнерства!