У БІНПО ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ МАГІСТРАНТІВ ПЕРШОГО РОКУ НАВЧАННЯ

05.12. 2023

  04 грудня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти відбулася настановча конференція для здобувачів вищої освіти освітнього рівня «магістр» першого року навчання за спеціальностями: 073 «Менеджмент», 053 «Психологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки».

Мета настановчої конференції: ознайомити здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти в умовах воєнного стану, професорсько-викладацьким складом Інституту.

Під час першої зустрічі зафіксовано понад 170 точок підключення.

Перед початком навчальних занять Вікторія Сидоренко, директорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, докторка педагогічних наук, професорка, ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу в умовах воєнного стану. Освітній процес для здобувачів вищої освіти організований у режимі онлайн із використанням технологій дистанційного навчання, інтернет-ресурсів на ліцензійній освітній платформі Microsoft Teams платформи Office 365. Особливістю організації освітнього процесу є те, що всі лекції і практичні заняття записуються викладачами дисциплін, щоб надати можливість здобувачам у зручний час ознайомитися з матеріалами.

Вікторія Сидоренко представила кураторів навчальних груп: Ганну Кравченко, завідувачку кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, докторку педагогічних наук, професорку; Володимира Кулішова, завідувача кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидата педагогічних наук, доцента; Ірину Кучеренко, професорку кафедри педагогіки, психології та менеджменту, докторку педагогічних наук, професорку; Іллю Пахомова, старшого викладача кафедри педагогіки, психології та менеджменту; Наталію Торбу, доцентку кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидатку психологічних наук, доцентку; Олену Юденкову, доцентку кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидатку педагогічних наук.

Марина Князєва, завідувачка навчального відділу БІНПО, розповіла здобувачам освіти про особливості першої сесії, кількість заліків та іспитів за кожною ОП.

Куратори навчальних груп розповіли про особливості організації освітнього процесу за певною освітньою програмою, наголосили на необхідності відвідування занять та виконання наданих викладачами завдань.

Настановча конференція надала багато корисної інформації для здобувачів вищої освіти першого року навчання, дозволила їм глибше зрозуміти сутність освітнього процесу у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти.

Щиро вітаємо наших першокурсників у стінах Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти та бажаємо успішної сесії!