ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ СТУДЕНТСЬКОГО СТАРТАП-ПРОЄКТУ «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ІМУНІТЕТ АБО БЕЗПЕКА В МЕДІА» ЯК ЕЛЕМЕНТ ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

15.11. 2023

17 листопада 2023 року з 12.00 по 13.00 Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України запрошує на презентацію цифрового програмно-методичного комплексу «Студентський стартап-проєкт «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як елемент повоєнної відбудови України».
 

Захід відбудеться  в рамках Тридцять дев’ятої Міжнародної спеціалізованої онлайн виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2023».

У презентації видання будуть брати участь 5 Модераторів, 14 учасників стартап-проєкту,  лідерів думок БІНПО, студентів і випускників.

Захід відбудеться за покликанням:


https://us02web.zoom.us/j/81096250401?pwd=eUhubW1ZdkIrUHRxYTdwRlJ0Ulp4Zz09

Ідентифікатор конференції: 810 9625 0401

Код доступу: 565505

 

 

У чому полягає унікальність та інноваційна спрямованість представленого на широкий загал видання для професійного розвитку здобувачів освіти в умовах війни та повоєнного відновлення України?

Серед пріоритетів на 2023–2024 навчальний рік здобувачі вищої освіти освітнього рівня «магістр» обрали напрям соціальних стартапів із захисту від дезінформації та фейків.

У межах студентського стартап-проєкту мова йде про пошук моделі формування активної громадянської позиції студентів БІНПО в умовах воєнного стану у формі компетентностей з медіаграмотності, синергії науки, практики, виробництва і бізнесу через розробку та реалізацію соціально-громадянських, медійних, ІТ-проєктів, інтеграцію їх в сучасних цифровий та віртуальний простір.

В умовах воєнного стану медіаграмотність має стати must have з-поміж найважливіших навичок сучасного фахівця, що допоможе критично працювати з потоками інформації та ціннісно її використовувати для власного і суспільного розвитку, усвідомлювати маніпуляцію і фейки, зберігати емоційну та психологічну стійкість, ухвалювати правильні рішення. У цифровому програмно-методичному комплексі презентовано студентський стартап-проєкт «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як інноваційну форму розвитку медіаграмотності здобувачів освіти через поєднання навчання з медіаграмотності від провідних медіаекспертів та отримання рефлексії на основі розробки власних оригінальних медіапродуктів, авторських медіакейсів. Стартап-проєкт спрямовано на підготовку медійно грамотної людини шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, активного користувача медіа, що формує громадську думку та колективне ставлення до соціально значущих подій і явищ.

Стартап-проєкт сприятиме формуванню критичного мислення, медіаінформаційної грамотності, активної громадянської позиції студентів в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України.

Вашій увазі буде представлено: портфоліо студентського стартап-проєкту; концепцію розвитку медіаграмотності, зокрема відеокейс студентів, мультимедійний кейс, методичні рекомендації з розвитку медіаграмотності; електронну книгу коміксів «Інформаційний імунітет або безпека в медіа: від мрії до дії»; студентські кейси з медіаграмотності «Застосувати не можна відмовитись».

Запрошуємо долучитись.