БІНПО ПРОДОВЖУЄ НАВЧАННЯ В І-ІЙ ОНЛАЙН-ШКОЛІ «ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ»

05.11. 2023

 3 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВ «Університет менеджменту освіти» НАПН України взяли участь у другому занятті І онлайн-школи «Цифрові технології в наукових дослідженнях». Під час навчання із цифрових компетентностей освітянам та науковцям були презентовані актуальні цифрові інструменти, надані корисні знання та сформовані практичні навички.

Спікерка Майя Мар’єнко, докторка педагогічних наук (Інститут цифрової освіти НАПН України), провела сесію на тему: «Система проведення конференцій та деякі тонкощі з приводу подання статей у Scopus». Під час цього заняття учасники отримали важливу інформацію про системи проведення конференцій, сервіси для визначення квартиля журналу, а також бібліотеки та репозиторії для препринтів. Ця інформація допоможе науково-педагогічним працівникам краще розуміти, як працює науковий світ і яким чином опублікувати свої дослідження в міжнародних журналах, зокрема в Scopus.

Спікерка Олеся Ващук, докторка юридичних наук, професорка Національного університету «Одеська юридична академія», яка є також представницею ВГО «Інноваційний університет» і членом Ради молодих учених при МОН України, провела друге заняття на тему: «ChatGPT для вченого». Під час цієї сесії учасники отримали інформацію про можливості використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях, зокрема, використання ChatGPT для підтримки вчених у написанні наукових текстів, розробки концепцій.

Колектив БІНПО висловлює щиру вдячність організаторам за цікаві та змістовні теми, які є важливими для підвищення кваліфікації та розвитку науковців. Науково-педагогічні працівники отримали цінні знання та навички, які допоможуть їм в подальших наукових дослідженнях та в роботі над публікаціями.