БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ГОСТЬОВОМУ ВЕБІНАРІ В РАМКАХ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАОЩАДЖЕНЬ – 2023

31.10. 2023

 30 жовтня 2023  року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України та здобувачі освіти за спеціальністю 073 Менеджмент, 053 Психологія та 011 Освітні, педагогічні науки взяли участь у гостьовому вебінарі «Роль компетентності «Підприємливість та фінансова грамотність» у формуванні методологічної культури сучасного вчителя».

Вебінар проводився в рамках Всесвітнього дня заощаджень – 2023.

Модератором вебінару виступила Ольга Рузанова  – здобувачка освіти БІНПО за спеціальністю 053 Психологія, амбасадорка фінансової грамотності від ФГВФО, сертифікована тренерка гри-тренінгу «Життєвий капітал», співавторка навчальних програм з фінансової грамотності для ЗЗСО, керівниця Клубу фінансової грамотності в ЗЗСО, вчителька онлайн-школи SchoolToGo, підприємиця.

Ольга Рузанова наголосила на тому, що: бути фінансово грамотним – завжди актуально і ніколи не пізно. Життя змінюється та постійно відкриває перед нами нові виклики, тому необхідно поспішати змінюватись разом з ним та вміти долати іспити. Всі це знають та розуміють, але кількість людей, які потрапляють на гачок «горе кредиторів» та колекторів не меншає, на жаль. Саме тому вміння розпоряджатись не тільки фінансами, а й власними ресурсами не втрачає своєї актуальності 

Фінансова грамотність кожного громадянина України визначає рівень фінансової культури нашої країни. Фінансова грамотність родини – шлях до успішної України.

Разом із колегами ми сприяємо підвищенню рівня фінансової грамотності населення України, бо переконані, що чим вищий рівень фінансової культури країни, тим вищий рівень її національної безпеки!

До заходу також приєднались інші сертифіковані вчителі-амбасадори фінансової грамотності, члени Ліги фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Під час вебінару учасникам був представлений загальний рівень фінансової грамотності українців, значення шкільної фінансової освіти, роль учителя у вирішенні питання підвищення рівня фінансової грамотності та формуванні сучасної фінансової культури українського суспільства.

Модераторка вебінару ознайомила присутніх із офіційним документом «Рамка фінансової компетентності дорослого населення України» та продемонструвала, як використовувати його у визначенні власної траєкторії фінансової освіти.

Науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти отримали задоволення від вебінару, зробили для себе певні висновки, знайшли відповіді на питання щодо рівня власної фінансової грамотності.

Щиро дякуємо Ользі Рузановій та всім організаторам вебінару за можливість долучитися до актуального заходу та отримати практично корисну інформацію!