БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ГОСТЬОВІЙ ЛЕКЦІЇ-ТРЕНІНГУ З АРТ-ТЕРАПІЇ

26.10. 2023

  24 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та менеджменту та здобувачі освіти Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти взяли участь у відкритій лекції-тренінгу з теми «Психологія в мистецтві та мистецтво в психології: арт-терапія в дії». Участь у тренінгу взяли: доцентка Наталія Торба, старший викладач Ілля Пахомов та здобувачі освіти за спеціальністю 053 Психологія та 011 Освітні, педагогічні науки.

Лекція-тренінг була організована Одеським інститутом ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом» в рамках виконання «Програми підвищення кваліфікації науково-педагогічного складу Президентського та Всеукраїнського університетів ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом».

Тренінг проводили: Алла Нерубасська, докторка філософських наук, доцентка, завідувачка кафедри загальнонаукових соціальних та поведінкових дисциплін та Олена Бальбуза, методистка Одеського обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти, старша викладачка кафедри психології, соціальної роботи та інклюзивної освіти КЗВО «Одеська
академія неперервної освіти Одеської обласної ради», докторка філософії в галузі психології Міжнародної кадрової академії Міжрегіональної академії управління персоналом.

Арт-терапія – це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості. Тренери пропонували учасникам висловити свої емоції, які виникають при перегляді певних картин, тобто продемонструвати методику візуальних метафор. Після цього вони надали присутнім основні принципи роботи з інтерпретаціями зображень.

Матеріал тренінгу був особливо актуальним для науково-педагогічних працівників кафедри, які викладають навчальні дисципліни, пов’язані з арт-терапією. Участь у заході також дозволила здобувачам освіти глибше зрозуміти сутність арт-терапії.

Після завершення тренінгу його учасники подякували організаторам за теплу та дружню атмосферу, а також за надзвичайно корисну й актуальну інформацію щодо методики візуальних метафор в арт-терапії.