ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЬ ДО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ-2023

16.10. 2023

  27 жовтня 2023 року об 11.00 команда Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України запрошує долучитись до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності -2023.

Радіодиктант національної єдності-2023 відбудеться у День української писемності та мови.

В умовах жорстокої повномасштабної війни  наша мова є одним із символів нашої незламності, незалежності, гідності та свободи. Тож даний флешмоб набуває особливого значення для українців, адже його проведенням ми демонструємо – ми є живі, нескорені, вільні та незалежні, ми є українцями.

Цьогоріч авторкою тексту Радіодиктанту стане Катерина Калитко, поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії.

Читатиме Радіодиктант національної єдності Олексій Гнатковський, актор, театральний режисер, виконавець ролі брата Олекси Довбуша у фільмі «Довбуш».

Радіодиктант започаткований командою Українського Радіо у 2000 році. Відтоді він проводиться щороку і став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднує українців і знавців мови по всьому світу.

Радіодиктант звучатиме по всій країні:

  • на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура
  • наживо — в ефірі телеканалу Суспільне Культура
  • на ютуб-каналі Українського Радіо
  • і на фейсбук-сторінках Суспільного.

У цей день традиційно науково-педагогічні і педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України, здобувачі освіти, слухачі курсів підвищення кваліфікації , ключові стейкголдери в реальному та віртуальному освітньому просторі  пишуть Усеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Запрошуємо долучитись до цієї ініціативи за покликанням на платформі Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/86522073025?pwd=eGhVZ25haU5veUlkQ2hmekU2bEYvZz09
Ідентифікатор: 865 2207 3025
Код доступу: 158223