БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ГОСЬОВІЙ ЛЕКЦІЇ СУРДЖА ДАТТА «РОЗКРИТТЯ СТРАТЕГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ» У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UKRAINE GLOBAL FACULTY

29.09. 2023

  27 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України  та здобувачі освітнього рівня «магістр» взяли участь у гостьовій лекції Сурджа Датта «Розкриття стратегічних інновацій» у межах програми Ukraine Global Faculty.

Участь у лекції взяли: Юлія Герасименко, професорка кафедри, докторка економічних наук, доцентка; Алла Лукіянчук, доцентка кафедри, кандидатка психологічних наук, доцентка; Ілля Пахомов, старший викладач кафедри; Владислав Чертов, викладач кафедри.

У ході лекції науково-педагогічні працівники мали змогу дізнатися про інноваційні стратегії, важливість інновацій для стимулювання росту компаній, їх адаптивність та стійкість, а також як інновації допомагають в конкурентній боротьбі.

Лекцію проводив Surja Datta, який є старшим викладачем і керівником напряму глобальної стратегії та інновацій – глобальної програми MBA Brookes, науковець та автор наукових видань. Еклектична дослідницька програма Surja Datta включає історію бізнесу, інновації та стратегію. Остання його книга «Strategic Optionality: Pathways Through Disruptive Uncertainty» пропонує свіжий підхід до стратегії, використовуючи ідею стратегічних варіантів. Автор має велику кількість публікацій у міжнародних виданнях. Входив до робочої групи Європейської комісії з питань розробки бізнес та інноваційних моделей для моніторингу навколишнього середовища в Європі, є помічником редактора Міжнародного журналу управління технологіями та сталого розвитку.

Активну участь в обговоренні питань, які виникали під час гостьової лекції, взяли науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Surja Datta  плідний оратор, його виступи охоплюють низку тем від менеджменту до філософії.

Учасники лекції разом із Surja Datta розглянули питання розкриття потенціалу стратегічних інновацій, лектор навів приклади де саме застосовуються інновації, поділився власним досвідом напрацювань в цій темі та надав корисні переваги та поради.

Науково-педагогічні працівники та студенти БІНПО отримали за участь у лекції відповідні сертифікати.

Дякуємо спікеру та всім організаторам відкритої лекції за цікавий та практично корисний матеріал, який має актуальність та розкриває певні аспекти сьогодення і рішення для нашого спільного майбутнього!