УЧАСТЬ БІНПО У XXІ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ІНДУСТРІЇ КРАСИ «INTERCHARM-УКРАЇНА-2023»

25.09. 2023

  21 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відвідали XXІ Міжнародну виставку індустрії краси.

Оксана Петрушак, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, стала учасницею спеціалізованих виставок у напрямах перукарського мистецтва, косметології, нігтьового сервісу та суміжних галузей.

Виставка «InterCHARM-Україна – 2023» вкотре є місцем зустрічі професіоналів у галузі індустрії краси. Виставка є платформою для презентацій найновіших продуктів та технологій, «точкою входу» нових брендів та компаній на ринок. Цьогоріч зареєстровано 249 учасників та 2000 брендів, серед яких виробники та дистриб’ютори професійної косметики, інструментів, обладнання для салонів та клінік; косметики, парфумерії та побутової хімії для ритейлу; сировини, упаковки, обладнання для виробництва парфумерії, косметики та побутової хімії.

На Міжнародній виставці було представлено сучасне косметологічне та лазерне обладнання естетичної медицини, перманентного макіяжу, SPA-Wellness-обладнання. Відбулось спілкування з представниками компаній професійної косметики, витратних матеріалів, інструментів та аксесуарів для косметології, професійного одягу.

Оксана Михайлівна відвідала майстер-класи на стендах від амбасадорів брендів експонентів виставки із косметології, дерматології, масажу, перукарського мистецтва, нігтьового сервісу, подології, візажу, менеджменту і маркетингу, створення продуктів і технологій продажів в індустрії краси.

У рамках виставки відбувся ХХVІ Чемпіонат України СПУ. Майстри спілки професіоналів виборювали переможні місця та продемонстрували свої вміння з моделювання брів, візажу, перукарського мистецтва, нігтьової естетики.

На території Міжнародного виставкового центру (організатор виставки) під егідою InterCHARM-Україна 2023 відбулися в єдиному форматі Міжнародні спеціалізовані виставки:

– Косметологія. Естетична медицина;

– Перукарське мистецтво;

– Professional Make-up;

– Нігтьовий сервіс. Подологія;

– Парфумерія та косметика для ритейлу;

– InterCHARMpack. Сировина та упаковка.

Вдячні організаторам виставки за прекрасну організацію. Бажаємо Вам ефективної роботи, процвітання, нескінченної енергії у досягненні поставленої мети, творчої наснаги у вирішенні нових завдань, здорової конкуренції і гарного самопочуття в цей непростий час. З нетерпінням чекаємо на зустріч з усіма учасниками наступного року!