ВІДБУЛОСЬ РАЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ТА РАДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

15.09. 2023

  14.09.2023 року під головуванням Мірошниченко К. Б., Президента ВАПП відбулось розширене засідання Президії та Ради ВАПП.

Модератор: Петрович В. С., член Президії ВАПП.

Розглянуто такі питання порядку денного:

  1. Мірошниченко К. Б.,Президент ВАПП – Про основні напрямки та результати діяльності ВАПП у ІІ-ІІІ кварталі 2023 року.
  2. Шумік І. В.,Генеральний директор директорату професійної освіти МОН України – Інформація директорату професійної освіти МОНУ про пріоритетні напрямки розвитку професійної освіти у 2023-2024 навчальному  році: перспективи, виклики та шляхи їх подолання.   
  3. Мірошниченко К.Б., представники компанії ТІГ ФОКС Україна – Про розгляд звернень Національної гвардії України щодо надання волонтерської допомоги для придбання спеціалізованих зарядних пристроїв для потреб частин наступу ЗСУ.
  4. Колишко Р. А., директор Інституту професійних кваліфікацій Конфедерації роботодавців України – Інформація про вклад закладів професійної освіти в розрізі регіонів у наповненні освітнього контенту платформи «Світ професій».
  5. Мірошниченко К. Б., Виноградська Г. Є., Голова національного галузевого партнерства  в легкій промисловості України “Fashion Globus Ukraine” – Інформація про участь ВАПП у проведенні профорієнтаційних заходів, тижня професійної освіти, популяризації професій легкої промисловості.
  6. Гаркавенко З. О., Президентка Академії професійного розвитку – Презентація програми для адміністративного корпусу ЗП(ПТ)О «Органайзер для директора».
  7. Обмін інформацією про стан, проблеми та можливі напрямки їх врегулювання для забезпечення ефективної діяльності закладів професійної освіти у 2023-2024 н. р.

– потреба у прискореному прийнятті Закону України «Про професійну освіту» (Петрович В. С.);

– загрозлива ситуація із збереженням педагогічних колективів закладів П(ПТ)О (Рудик В. Л.);

– врегулювання питання  щодо навчання осіб, що вже мають професійні кваліфікації і бажають здобути повноцінну професійну освіту (Недашківський Р. М.);

– інформація представників регіональних асоціацій ВАПП регіональних осередків ВАПП щодо стану, проблем, досягнень та перспектив розвитку професійної освіти.

  1. Різне:

–  про необхідність ротації членів Президії ВАПП. Пропозиція включити до складу Президії ВАПП Виноградську Г. Є. та Колишка Р. А.;

– розгляд пропозиції щодо підписання Меморандуму про співпрацю із Академією професійного розвитку та ГО «Національне галузеве партнерства  в легкій промисловості України “Fashion Globus Ukraine”» (Гаркавенко З. О. та Виноградська Г. Є.);

– про ситуацію, що склалася із друком журналу «Професійна освіта» (інформація;

–  про нові напрямки підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023-2024 н. р. (Сергеєва Л. М., Сидоренко В. В., Радкевич В. О.);

– інформація про процедуру нагородження відзнаками ВАПП (Мірошниченко К. Б.;)

–  про стан банківського рахунку ВАПП станом на 14.09.2023 та обговорення пропозицій щодо основних напрямків його використання  (Мірошниченко К. Б.);

Прийняття проєкту рішення Президії ВАПП від 14.09.2023    Мірошниченко К. Б., Президент ВАПП.