ОСНОВНІ ТРАЄКТОРІЇ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ

11.07. 2023

 

Майбутні магістри,
зверніть увагу!

 

 

Цього року є 3 основні траєкторії вступу до магістратури:

  • за результатами ЄВІ та ЄВФФ 2023 року – на бюджет та контракт;
  • за результатами ЄВІ 2023 року та фахового іспиту в закладі освіти – на бюджет та контракт;
  • за результатами співбесіди та/або розгляду мотиваційних листів на спеціальності, яким надається особлива підтримка (Додаток 6 до Порядку прийому), – лише на контракт.

Вступники, які мають право на спеціальні умови вступу, можуть пройти співбесіду з іноземної мови замість ЄВІ та/або фаховий іспит замість ЄФВВ.

Якщо ви вступаєте за результатами фахового іспиту чи співбесіди, то вам ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно подати заяви на участь у цих вступних випробуваннях в електронному кабінеті вступника. Для цього є спеціальний модуль «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Зверніть увагу, що реєстрація на фахові іспити та співбесіди триває до 16 липня.

Також важливо, що подана заява на участь у вступних випробуваннях не є заявою на вступ до закладу освіти. Тобто після успішного проходження фахового іспиту та співбесіди вам окремо потрібно подати заяви на вступ у відповідному модулі електронного кабінету. Приймання таких заяв починається 31 липня.

Отже, якщо ви вступаєте за результатами фахового іспиту чи співбесіди:

  • одайте заяви на участь у вступних випробуваннях;
  • пройдіть вступні випробування;
  • одайте заяви на вступ до ЗВО.

Нагадуємо, що вступ за результатами ЄВІ та ЄВФФ передбачений для спеціальностей таких галузей знань: «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини». Виняток є для спеціальності «Журналістика»: якщо вступник отримав ступінь бакалавра в тому ж закладі, куди вступає в магістратуру, то замість ЄФВВ він може складати фаховий іспит.

Вступ на інші спеціальності магістратури відбувається за результатами ЄВІ та фахового іспиту в закладі освіти.