РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ У МАГІСТРАТУРУ

02.07. 2023

 

  1 липня 2023 року почався ключовий етап вступної кампанії – реєстрація електронних кабінетів для втупників у магістратуру.

 

Для реєстрації кабінету необхідно зайти на сторінку системи подання заяв (https://vstup.edbo.gov.ua/) в електронній формі та вказати адресу електронної пошти, на яку надійде лист з посиланням для активації доступу до кабінету.

 

РЕЄСТРАЦІЯ ВСТУПНИКА

Для успішної РЕЄСТРАЦІЇ уважно заповніть у формі всі поля достовірними даними.

Також потрібно внести дані сертифікату НМТ (або ЗНО) та свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата). 

Опісля активації до електронного кабінету необхідно ввести та завантажити інформацію про вступника: контактний номер телефону, кольорову фотокартку вступника та фотокопію додатка до свідоцтва або атестата про повну загальну середню освіту

Після заповнення форми натисніть кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИ»:

Реєстрація до закладів вищої освіти:

  • на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5) для здобуття ступеня бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань;

Текстова інструкція.

Відеороз’яснення.

Початок подання заяв: 19 липня

  • на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7) для здобуття ступеня магістра 

Початок подання заяв: 31 липня

Всі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками прийому).

Звертаємо увагу, що електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу.