ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

26.06. 2023

 

(за тиждень пройшли курси підвищення кваліфікації
100 педагогів ЗП(ПТ)О, 4 навчальні групи)

 

 

З 19 червня по 23 червня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 100 педагогічних працівників закладів професійної освіти з Київської, Миколаївської та Полтавської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 100 слухачів (4 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної)» освіти (47 осіб), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (53 особа) із 29 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської, Миколаївської та Полтавської областей.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ-го (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

Онлайн відбувся захист випускних робіт. Членами комісії були 4 професори: Юлія Герасименко, Ганна Романова, Володимир Мандрагеля, Олександр Самойленко; 2 доценти: Володимир Кулішов,  Олена Юденкова; 5 старших викладачів: Світлана Шевчук, Оксана Петрушак, Ілля Пахомов, Ірина Гончарова, Марина Князєва; викладач Владислав Чертов.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання, а також запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду!

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!