У БІНПО ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ 2023 РОКУ

17.06. 2023

  15 червня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбувся урочистий випуск магістрів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка вищої школи», 053 Психологія, 073 Менеджмент («Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент»).

Для студентів-випускників, керівництва та викладачів БІНПО вручення дипломів – визначна подія, адже це передусім урочисте оприлюднення результатів спільної плідної співпраці.

Дипломи освітнього ступеня «магістр» отримали 51 студент заочної форми навчання. Цьогоріч дипломи з відзнакою – 16 студентів.

Серед випускників:

  • переможець Міжнародного конкурсі студентських наукових робіт секція 051 «Економіка» Марина Князєва;
  • переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю» Аліна Караваєва (диплом І ступеня).

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернулась Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка. Вікторія Вікторівна зазначила, що випускники БІНПО – це професіонали ХХІ століття, які здатні критично мислити, приймати рішення в нестандартних ситуаціях та в інтересах людини і суспільства. Директорка зазначила, що перед випускниками відкриваються нові життєві обрії та побажала, щоб вони були ясними, а диплом магістра Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти був не лише документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості, професійного зростання і знаком приналежності до великої родини БІНПО.

Слова привітання випускникам 2023 року пролунали від Андрія Єрмоленка, заступника директора з навчальної роботи, кандидата політичних наук, доцента, який побажав випускникам успішної кар’єри, творчої наснаги, життєвих гараздів і нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання, практичної реалізації планів і задумів.

До випускників 2023 року звернулися гаранти та представники освітніх програм БІНПО: Юлія Герасименко, докторка економічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту; Лідія Горошкова, докторка економічних наук, професорка; Алла Лукіянчук, кандидатка психологічних наук, доцентка; Володимир Кулішов, кандидат педагогічних наук, доцент. Вони побажали випускникам активно використовувати знання та гідно представляти БІНПО в усіх галузях науки, освіти та виробництва.

Шановні магістри!
У цей радісний день колектив БІНПО вітає Вас з успішним закінченням Інституту.

Бажаємо, щоб омріяний диплом магістра наблизив вас до реалізації цілей, які ви перед собою ставите. Зичимо Вам натхнення і невичерпної енергії для реалізації всього задуманого!

Із гордістю несіть звання випускника Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти!