НАУКОВА БІБЛІОТЕКА БІНПО ПІДГОТУВАЛА ДО ДНЯ НАУКИ В УКРАЇНІ ВІРТУАЛЬНУ КНИЖКОВУ ПОЛИЦЮ «ПРОГРЕС ЧЕРЕЗ ДОСЛІДЖЕННЯ»

20.05. 2023

День науки – професійне свято працівників науки України, встановлене згідно з Указом Президента від 14 лютого 1997 року. Цьогоріч воно припадає на 20 травня.

Мета свята – вшанування наукових традицій, досягнень українських учених, якими заслужено пишається і на яких покладає великі сподівання наша держава. І відзначається воно всією науковою громадськістю і всім суспільством, що справедливо вбачає в науці засіб, який дозволяє не лише узагальнювати й аналізувати досягнуте, а й відкриває шлях до наступних позитивних зрушень у всіх сферах діяльності. Завдяки науковим знанням розвиваються економіка й соціальна сфера, отримують потужні імпульси культура й мистецтво.

Надважкі виклики, з якими зіткнулася Україна, дають можливість побудувати сучасну систему відносин науки та суспільства, підвищити її актуальність у науково-технічному прогресі, сфері інноваційної діяльності та посиленні обороноздатності країни.

З огляду на потреби сьогодення складно переоцінити роль і значення наукових досліджень, завдяки яким розробляються нові та вдосконалюються вже наявні методи пізнання. Розвиток та ефективна реалізація наукових досліджень у вищих навчальних закладах створює передумови для підготовки, насамперед, висококваліфікованих спеціалістів, здатних до креативної роботи, конструктивного мислення, прогнозування подальшого розвитку науки тощо.

З нагоди відзначення Дня науки в Україні наукова бібліотека БІНПО підготувала віртуальну книжкову полицю «Прогрес через дослідження». На книжковій полиці представлено навчальні посібники та монографії, які будуть корисними для магістрів, аспірантів, науковців, викладачів різних за профілем закладів вищої освіти.

Режим доступу: http://surl.li/hdagq.