ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

14.05. 2023

 

за тиждень пройшли курси підвищення кваліфікації
99 педагогів ЗП(ПТ)О, 4 навчальні групи

 

З 08 по 12 травня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 99 педагогічних працівників закладів професійної освіти з Миколаївської та Херсонської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 99 слухачі (4 навчальні групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної)» освіти (52 особи), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (47 осіб) із 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської та Херсонської областей.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ-го (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

Онлайн відбувся захист випускних робіт. Членами комісії були 4 професори: Олександр Самойленко, Володимир Мандрагеля, Юлія Герасименко, Лідія Горошкова; 5 доцентів: Володимир Кулішов, Юрій Нечипоренко,  Ірина Кучерак, Світлана Швидка, Олег Фурс; 1 старший викладач: Андрій Геревенко, 2 викладачі: Марина Князєва, В’ячеслав Чертов.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання, а також запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду!

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!