У БІНПО ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28.04. 2023

  27 квітня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбувся онлайн-день відкритих дверей.

БІНПО гостинно відкрив свої двері вступникам-2023 для віртуальної екскурсії.

Онлайн-день відкритих дверей розпочався вітальним словом Вікторії Сидоренко, директорки БІНПО, докторки педагогічних наук, професорки. Вікторія Вікторівна розповіла про історію закладу, кадровий склад, інновації та здобутки Інституту, унікальну модель безперервного професійного розвитку сучасного фахівця, студента, започатковану у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти, єдину освітньо-цифрову екосистему, створену в Інституті. Звернула увагу присутніх на переваги навчання у БІНПО та зазначила, що важливими векторами діяльності Інституту є академічна мобільність та доброчесність, міжнародна співпраця та індивідуальна освітня траєкторія, які забезпечують підвищення конкурентоспроможності студентів і викладачів на внутрішньому та міжнародному ринку праці.

На день відкритих дверей були запрошені гаранти освітніх програм і ключові стейкголдери закладу вищої освіти, студенти-магістранти та успішні випускники минулих років, які відповідали на запитання потенційних вступників, розповідали про освітнє середовище БІНПО та освітні програми, які він пропонує.

Про особливості Вступної кампанії 2023 розповів Андрій Єрмоленко, заступник директора з навчальної роботи БІНПО. Андрій Борисович представив дорожню карту вступника, наголосив на ключових датах цієї вступної кампанії та тих можливостях, які можуть отримати абітурієнти, звернувшись до Відбіркової комісії БІНПО. Ґрунтовною і корисною була інформація про графіки вступу, особливості подання документів, складання ЄВІ та ЄФВВ, вступ за ваучером від Державного центру зайнятості тощо.

Участь у дні відкритих дверей взяли випускники та здобувачі освіти БІНПО за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія та 073 Менеджмент, які з особливою теплотою та гордістю розповіли про те, чому обрали саме Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Емоційно забарвленими були виступи Олександра Нелюба, випускника ОПП «Педагогіка вищої школи»; Вікторії Баркар, випускниці ОПП «Управління навчальним закладом»; Марії Єрмолович та Ольги Лебідь, здобувачок освіти ОПП «Педагогіка вищої школи».

Детальну інформацію про переваги кожної з освітніх програм БІНПО для підготовки здобувачів на другому (магістерському) рівні вищої освіти презентували: Володимир Кулішов, гарант ОПП «Педагогіка вищої школи», завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, кандидат педагогічних наук, доцент; Алла Лукіянчук, членкиня проєктної групи ОПП «Психологія», доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кандидатка психологічних наук, доцентка; Лідія Горошкова, членкиня проєктної групи ОПП «Управління навчальним закладом», професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, докторка економічних наук, професорка.

Відвідувачі дня відкритих дверей дізналися, що: ОПП «Педагогіка вищої школи» зазвичай орієнтована на тих, хто бажає стати викладачем вищої школи або отримати підвищення кваліфікації у сфері вищої освіти. У цій програмі вивчаються теорії та практики вищої освіти, методики викладання, наукові дослідження в галузі освіти, науки та багато іншого; ОПП «Управління навчальним закладом», може бути корисною для студентів, які хочуть займатися управлінням закладами освіти або стати менеджером в якійсь організації. У програмі розглядатися такі напрями, як: фінанси, маркетинг, управління проектами, стратегічне планування та багато іншого; ОПП «Психологія» орієнтована на тих, хто бажає отримати знання про людську психіку та поведінку. У програмі вивчаються такі напрями, як загальна психологія, соціальна психологія, розвиткова психологія, клінічна психологія та багато іншого.

Гості заходу відзначили дружню, родинну атмосферу, яка панувала під час Дня відкритих дверей. Колектив Інституту із нетерпінням чекає зустрічі із студентами-першокурсниками в новому навчальному 2023-2024 році!

Переглянути відеозапис ОНЛАЙН-ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ можна на офіційному ютуб-каналі БІНПО за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LNy50d7TLsE