БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТІЙ ЛЕКЦІЇ J. SCOTT CHRISTIANSON «CHAT GPT» У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UKRAINE GLOBAL FACULTY

26.04. 2023

  25 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України взяли участь у відкритій лекції «Chat GPT» у межах програми Ukraine Global Faculty.

Лектор –  J. Scott Christianson, доцент, директор Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі.

J. Scott Christianson відомий дослідженнями впливу нових технологій на суспільство та геополітику. До вступу в коледж він був підприємцем із багаторічним досвідом у сфері технологій відеоконференцій, управління проєктами та інформаційними технологіями. Працюючи зараз директором Центру підприємництва та інновацій коледжу, допомагаючи студентам перетворити їхні ідеї на прибуткові продукти та послуги, поточні проекти Scott Christianson включають постійну співпрацю з колегами в Україні та Південній Африці для проведення курсів і семінарів з нових технологій для аудиторії по всьому світу.

Scott Christianson – визнаний лідер у застосуванні новітніх технологій у навчальних програмах. Отримав нагороду «Лідерство в дистанційному навчанні» від Асоціації дистанційного навчання Міссурі та кілька нагород для викладачів від Коледжу бізнесу Труласьк при Університеті Міссурі. Заснував високотехнологічний бізнес і керував ним понад 20 років. Лідер у галузі відеоконференцзв’язку, активну участь бере в місцевих бізнес-спільнотах.

Зміст лекції базувався на пізнанні захоплюючого світу Chat GPT, його ключових особливостях та функціях, підходах до створення правильного запиту для взаємодії з моделлю. Спікер ознайомив присутніх з цікавими дослідженнями про вплив Chat GPT і подібних інструментів штучного інтелекту на продуктивність роботи людини, використання відповідних технологій у майбутньому.

Лектор повідомив, що постійно сам користується запитами у штучного інтелекту, продемонстрував кілька платформ окрім GPT Chat, розповів про свій інтерес до чату, про його надзвичайну популярність сьогодні. Крім того, Scott Christianson поділився думками про те, що чат GPT передбачає відповіді, які більш імовірні і що не варто ставити GPT тих питань, на які ви не можете самі надати відповідь, щоб не отримати неочікуваних результатів.

Науково-педагогічні працівники БІНПО отримали за участь відповідні сертифікати. Дякуємо лектору та всім організаторам відкритої онлайн-лекції за цікавий та практично корисний матеріал!