УЧАСТЬ БІНПО В ГОСТЬОВІЙ ЛЕКЦІЇ «ПІДПРИЄМНИЦЬКІ КОМУНІКАЦІЇ» У МЕЖАХ ПРОГРАМИ UKRAINE GLOBAL FACULTY

13.04. 2023

  11 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відвідали гостьову лекцію на тему: «Підприємницькі комунікації» у межах програми Ukraine Global Faculty.

Лектор – Фелікс Литвинський, PhD, керуючий директор  Blackstone LaunchPad в Корнельському університеті, керівник навчального курсу «Підприємницькі комунікації».

У гостьовій лекції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки (професорка Юлія Герасименко, доцентка Алла Лукіянчук, викладач Влад Чертов) і здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент.

Зміст лекції базувався на розкритті чинників, які забезпечують конкурентний успіх у підприємницькій комунікації, діяльності, шляхах вирішення завдань діяльності підприємців, внутрішніх і зовнішніх чинниках, що загалом впливають на структуру управління підприємством.

Фелікс Литвинський ознайомив учасників із  «Blackstone LaunchPad», підприємницькою програмою, що базується на досвіді університету та пропонує студентам, випускникам, співробітникам і викладачам коучинг, ідею та підтримку у створенні підприємства.

Фелікс Литвинський є засновником і головним виконавчим директором компанії Abakama, яка спеціалізується на підприємництві, належній перевірці, інноваціях і стратегії; досвідчений міжнародний технологічний підприємець і активний член різних груп інвесторів. Він обіймав виконавчі та керівні посади у сфері розвитку бізнесу, технологій і стратегії в міжнародних компаніях. Фелікс відіграв важливу роль у запуску технологічних стартапів і освоєнні нових ринків. Є радником/наставником стартап-компаній по всьому світу.

Лектор також поінформував, що постійно підтримує різні проєкти в Україні, дає свої поради та пропозиції щодо розвитку тих чи інших підприємницьких комунікацій.

Під час лекції Фелікс Литвинський надав рекомендації та практичні поради для освітян щодо вдосконалення та шляху, в якому треба рухатись для гарного результату в своїй діяльності.

Науково-педагогічні працівники БІНПО отримали за участь відповідні сертифікати. Дякуємо лектору та всім організаторам гостьової лекції за цікавий та практично корисний матеріал!