У БІНПО ВІДБУЛОСЬ ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

30.03. 2023

  29 березня 2023 року відбулося планове засідання Вченої ради Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.

У засіданні взяли участь 16 членів Вченої ради.

На Вченій раді БІНПО були присутні: Наталія Кійко, голова студентського самоврядування, Лідія Горошкова, ключовий стейкголдер БІНПО.

На початку засідання Вікторія Сидоренко, голова Вченої ради,  директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка, привітала команду БІНПО з отриманням особливої відзнаки – цифрового бейджу SELFIE, який засвідчує участь науково-педагогічних, педагогічних працівників, здобувачів освіти у самооцінюванні щодо ефективності використання цифрових технологій за допомогою онлайн-інструменту SELFIE. Під час свого виступу директорка також акцентувала увагу щодо стану виконання рішень вченої ради, прийнятих у 2022 році, наголосила на необхідності активізації розвитку співробітництва із зарубіжними та вітчизняними організаціями, галузевими кластерами, поглиблення зв’язків із зовнішніми стейкголдерами, особливостями виконання НДР «Трендвотчінг ринку праці в системі підготовки і підвищення кваліфікації фахівців в умовах повоєнного відновлення України» (0122U202007).

Під час роботи Вченої ради розглянуто такі питання порядку денного:

  1. Про результати аналізу ринку праці і запитів роботодавців щодо затребуваності фахівців в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення країни (доповідач: Володимир Кулішов, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО, кандидат педагогічних наук, доцент).
  2. Потенціал галузевого кластеру як ресурс інноваційного розвитку професійної освіти в умовах глобальних суспільних трансформацій (доповідачка: Олена Юденкова, учений секретар БІНПО).
  3. Про організацію конкурсу на краще заняття для здобувачів освіти і слухачів КПК у 2023 році (доповідач: Андрій Єрмоленко, заступник директора з навчальної роботи БІНПО).
  4. Про організацію конкурсу на краще науково-методичне забезпечення освітнього процесу у 2023 році (доповідач: Андрій Єрмоленко, заступник директора з навчальної роботи БІНПО).
  5. Про організацію конкурсу на кращу випускну роботу (проєкт) слухача КПК (доповідач: Андрій Єрмоленко, заступник директора з навчальної роботи БІНПО).
  6. Про організацію і проведення внутрішнього моніторингу стану цифровізації БІНПО за допомогою онлайн-інструменту SELFIE: інструменти, процедури, заходи (доповідачки: Оксана Маслова, в.о. завідувача кафедри технології навчання, охорони праці та дизайну БІНПО, старша викладачка кафедри Ірина Гончарова)
  7. Про розвиток системи забезпечення академічної доброчесності як складника внутрішньої системи забезпечення якості освіти у БІНПО (доповідачка: Олена Юденкова, учений секретар БІНПО).
  8. Про затвердження науково(навчально)-методичних матеріалів Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти (доповідачка: Олена Юденкова, учений секретар БІНПО).

Заслухавши доповіді та обговоривши нагальні питання роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, члени Вченої ради ухвалили відповідні рішення.

Серед документів загальноінститутської нормативної бази, затверджених на черговому засіданні Вченої ради, Положення про групу сприяння академічній доброчесності.

Під час засідання Вченої ради було розглянуто низку інших питань життєдіяльності інституту в період воєнного стану та повоєнного відновлення країни.