ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

26.03. 2023

(за тиждень пройшли курси підвищення кваліфікації 148 педагогів ЗП(ПТ)О, (5 навчальних груп)

 

Із 20 по 25 березня 2023 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 148 педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Сумської області та м. Київ. Усього 5 навчальних груп.

Із 20 по 25 березня 2023 року короткострокові курси підвищення кваліфікації за темою: «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі професійної освіти» пройшли 54 педагогічні працівники ЗП(ПТ)О м. Київ.

Завершили організаційно-настановчий етап на курсах підвищення кваліфікації 94 слухачі (3 навчальні групи) за категорією «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (94 особи), із 25 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації пройшли «Вхідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету з’ясувати очікування замовників (споживачів) та визначити рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О. Онлайн-опитування здійснювалося за такими критеріями: якість змістового наповнення курсів підвищення кваліфікації, якість організації освітнього процесу на курсах, якість результатів підвищення кваліфікації, якість психологічного комфорту під час проходження курсів підвищення кваліфікації; навички Soft skills (неспеціалізовані, надпрофесійні, наскрізні), які важливі для якісного виконання професійних завдань і не пов’язані з конкретною професійною сферою та яких слухач хоче набути на курсах ПК; проблеми, які виникають під час підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання; форми проведення занять, найбільш оптимальні для організації навчання на курсах підвищення кваліфікації.

23 березня 2023 року в Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні і виробничі технології» з педагогами професійно-технічної освіти Сумської та Закарпатської областей.

 Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності. Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у закладах  професійної та фахової передвищої освіти.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!