УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ: НА ЩО ЗДАТНІ ТЕХНОЛОГІЇ?»

20.03. 2023

  18 березня 2023 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяли участь в воркшопі «Штучний інтелект: на що здатні технології?». Воркшоп організовано Ліцеєм Educator разом із Бізнес-асоціацією освітніх закладів.

Спікерами з теми: «Тренди освіти майбутнього. Як навчати дітей, щоб вони були конкурентними, поряд з ШІ?» виступили: Ірина Стефанська, засновниця ліцею Unique School, співзасновниця методичного центру Unique Method; Яніна Хіжінська, академічна директорка ліцею Unique School, співзасновниця методичного центру Unique Method.

⠀Спікером з теми «Як ШІ змінює підходи до освіти? Реальні кейси, очима людини, що працює у сфері технологій» виступив Олександр Краковецький, український підприємець, ІТ спеціаліст, експерт з питань штучного інтелекту та машинного навчання, співзасновник DevRain та ДонорUA.

Метою  воркшопу «Штучний інтелект: на що здатні технології?»  стало підвищення обізнаності освітян та усіх бажаючих, про нові можливості та виклики, які штучний інтелект уже сьогодні приносить у світ освіти. Мова йшла про те, як здійснюється трансформація освітнього процесу під час переходу до цифрової педагогіки, до умов, в яких ми навчаємо наших дітей. Обговорювались реальні кейси та приклади використання штучного інтелекту в освітніх закладах, а також розглядалися етичні аспекти використання цієї технології.

Організатори з учасниками обговорили реальні кейси та приклади використання штучного інтелекту в закладах освіти. Під час воркшопу були детально проаналізовані питання ролі та доцільності застосування технологій штучного інтелекту в навчанні, нові можливості та нові мета-навички, виклики та переваги, які штучний інтелект приносить у світ освіти, продемонстровано роботу сервісів по генеруванню зображень та текстів, аудіо та відео у практиці освіти, презентовано ключові аспекти навчанню якісної взаємодії зі штучним інтелектом та етичні аспекти використання цієї технології.

Колектив БІНПО щиро вдячний організаторам воркшопу за практичні кейси нових трендів філософії навчання та приклади використання штучного інтелекту в освітніх закладах, презентацію сервісів та адаптивних програм, які дають змогу за допомогою штучного інтелекту персоналізувати освітній процес і спростити певні технічні завдання.