УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ «СТРАТЕГІЯ БІЗНЕСУ 2023: PEOPLE MANAGEMENT» (ГО «КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ Україна»)

15.03. 2023

  14 березня 2023 року науково-педагогічні працівники та студенти, які навчаються за ОПП «Адміністративний менеджмент» та «Управління навчальним закладом» Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО»  НАПН України взяли участь у вебінарі «Стратегія бізнесу 2023: PEOPLE  MANAGEMENT». Вебінар організовано та проведено ГО «Клуб Ділових Людей Україна».

Спікер заходу  Юлія Ліхва, координатор проєктів ГО «Клуб Ділових Людей Україна». Експертка заходу Ольга Добровольська, засновниця та керівниця HR-агентства Red Berry 12+ років в HR (HRD та HR-ментор), бізнес-тренерка, ведуча стратегічних сесій, експертка з навчання та розвитку працівників компаній, керівниця та менторка регіонального представництва Всеукраїнської платформи «Women in Business» у м. Львів, менторка «BOARD», співзасновниця «HUB. HR Today», сертифікована бізнес-тренерка Міжнародної організації праці (ILO) зі стійкості бізнесу (SUSTAINABLE AND RESILIENT ENTERPRISE), експертка з навчання та розвитку працівників компаній (провела 1000+ навчальних заходів) різного формату.

Метою заходу стало визначення потреб компаній у розвитку команд в цілому, визначитися зі стратегіями формування сильних лінійних керівників в умовах воєнного стану, а також внаслідок військових дій на території України розвинутого у багатьох працівників ПТСР (посттравматичного стресового розладу); ситуації хаосу на ринку праці, коли понад 6 млн. українців не мають роботи (офіційно безробітні), а на  job-порталах величезна кількість вакансій не закривається по кожному регіону. З чим це пов’язано? Як завжди: очікування роботодавця та можливості ринку не співпадають. У зв’язку з цим, на вебінарі розбиралися: що потрібно робити, щоб успішно сформувати сильну команду в період кризи, провести редизайн організаційної структури, розвинути лідерство та підготували ефективні стратегії управління людьми у 2023.

Учасники  вебінару дізналися про особливості:  рекрутингу в період кадрового голоду; релевантні джерела: де і як шукати у 2023 році; про грамотну релокацію: як роботодавцю допомогти у переїзді кандидату з іншого регіону; перекваліфікації – як організувати ефективну адаптацію на новому місці; психологічній підтримці діючим та майбутнім працівникам; розвитку організаційного лідерства в період кризи та інші стратегії, які забезпечать команду у 2023 році.

Науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти щиро вдячні організаторам та експертці за презентацію трендів ринку праці 2023, рекомендації щодо створення колаборацій для перекваліфікації, методики психологічного супроводу працівників, ознайомлення з технологіями мотивації та залучення працівників до розвитку компаній.