НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ І СТУДЕНТИ БІНПО ВІДВІДАЛИ ГЛОБАЛЬНУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ «CHAOS & COMPLEXITY: MODELLING CRISIS MANAGEMENT IN THE 2020’S»

20.01. 2023

  19 січня 2023 року науково-педагогічні працівники і здобувачі вищої освіти Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяла активну участь в онлайн-лекції з кризового менеджменту «Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s».

У лекції взяли участь науково-педагогічні працівники БІНПО, учасники проєктної групи ОП «Психологія» (доц. Наталія Торба, доц. Алла Лукіянчук), ОП «Менеджмент» (проф. Олександр Сумець, проф. Лідія Горошкова), ОП «Педагогіка вищої школи» (проф. Вікторія Сидоренко, доц. Володимир Кулішов, доц. Олена Юденкова), здобувачі освітнього ступеня «магістр» спеціальності 053 Психологія, 073 Менеджмент, 011 Освітні, педагогічні науки.

Лектор: Девід Рубенс (David Rubens), британський професор, виконавчий директор Інституту управління стратегічними ризиками (Лондон).

Представники наукової спільноти БІНПО на запрошенням Міністерства освіти і науки України відвідали платформу «Ukraine Global Faculty» та зареєструвалися на курс онлайн-лекцій з кризового менеджменту. Під час лекції «Хаос і складність: моделювання кризового менеджменту в 2020-х роках», слухачі познайомились з деякими питаннями розуміння понять «кризова подія», кризовими подіями останніх років, підходами, що необхідні для підготовки та ефективного реагування на них.

У своїй лекції професор Рубенс відзначив, що структури, які визначали та підтримували стратегічні ризики після Другої світової війни, припинили працювати, оскільки не є достатньо сильними та надійними. Поточні кризові події є інакшими, тому моделювання реакцій та механізмів дій під час них має бути інакшим. У своєму виступі лектор розповів не лише про кризові події останніх років, а й про те, наскільки сильно прогнози щодо них відрізнялися від реальності. Девід Рубенс наголосив, що є кризові події, які можна групувати за алгоритмом дій, а є такі, до яких не можливо застосувати жоден існуючий нині механізм дії.

Після викладу основного матеріалу професор Девід Рубенс приділив велику увагу відповідям на запитання та анонсував проведення наступної лекції «Lessons Identified / Lessons (Not) Learned: Why Can’t we Get It Right?», що відбудеться незабаром.

Отримані нові знання від міжнародних партнерів, що спираються на  уроках та досвіді всього світу у спектрі глобальних криз та катастроф, сприятимуть підвищенню стійкості українців для подолання стресових станів зараз і в майбутньому.

У своїй діяльності БІНПО інтегрується до світового освітнього середовища: поглиблює міжнародне співробітництво у сфері освітньої діяльності.

Висловлюємо щиру вдячність організаторам та спікеру глобальної онлайн-лекції за цікавий, актуальний та практико зорієнтований матеріал.