ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ БІНПО З НАГОРОДАМИ ХІV-ОЇ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

18.01. 2023

Вітаємо колектив Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України із відзнаками, здобутими на ХІV-ІЙ МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ».

Золотою медаллю в номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах цифрової трансформації освіти» нагороджено колективну монографію «IMPROVING MODERN MODELS OF PROFESSIONAL DEVELOPMENT OF TEACHERS OF VOCATIONAL EDU CATION IN THE CONTEXT OF THE DEVELOPMENT OF PROFESSIONAL COMPETENCE: collective monograph / according to the scientific edition of Doctor of Pedagogical Sciences, Professor Victoriіa Sydorenko. Poland: Bilostok. 2021. 236 p.» («Удосконалення сучасних моделей підвищення кваліфікації педагогів професійної освіти в контексті розвитку професійної компетентності: колективна монографія / за науковою редакцією докторки педагогічних наук, професорки Вікторії Сидоренко. Poland: Bilostok. 2021. 236 c.».

Дипломом Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» нагороджено колектив БІНПО за презентацію кращих здобутків і плідну діяльність з упровадження інновацій в освітній процес.

Сертифікатами доповідачів виставки нагороджено модераторів заходу Large Workshop: «Механізми трансферу інновацій, інвестицій та технологій в освіту: досвід ЗВО та ЗП (ПТО) під час воєнного стану та перспективи на майбутнє», який проводився в рамках Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Чотирнадцятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті». Модераторами заходу виступили  8 науково-педагогічних працівників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти: Вікторія Сидоренко, докторка педагогічних наук, директорка, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, з науковою доповіддю: «Трендвотчінг ринку праці у сфері професійної освіти: тенденції, драйвери розвитку, прогнози»; Лідія Горошкова, докторка економічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, із науковою доповіддю: «Освіта і ринок праці в умовах війни та повоєнного відновлення України»; Андрій Єрмоленко, кандидат політичних наук, доцент, завідувач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, із науковою доповіддю: «Освітнє середовище та ринок праці: сучасні тенденції і трансформації в умовах воєнного стану»; Володимир Мандрагеля, доктор філософських наук, професор кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін: «Вплив війни в Україні на глобальний, європейський та вітчизняний ринки праці»; Олена Юденкова, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, із науковою доповіддю: «Сучасні реалії та перспективи повоєнного відновлення діяльності закладів професійної освіти»; Володимир Кулішов, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту, із науковою доповіддю: «Ринок праці і запити роботодавців щодо затребуваності фахівців за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»; Наталія Торба, кандидатка психологічних, доцентка кафедри педагогіки, психології та менеджменту, із науковою доповіддю: «Ринок праці і запити роботодавців щодо затребуваності фахівців за спеціальністю 053 «Психологія»; Андрій Геревенко, старший викладач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, із науковою доповіддю: «Краудсорсінг: стартапи, грантова та проєктна діяльність в системі професійної освіти».

Сертифікатами учасників виставки відзначено модераторів заходу «Марафон безпеки». Модераторами Марафону виступили: Євгеній Івашев, кандидат юридичних наук, доцент кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО; Оксана Маслова, кандидатка фізико-математичних наук,  завідувачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО; Андрій Геревенко, старший викладач кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО; Ірина Гончарова, старша викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО. Під час Марафону було обговорено важливі питання охорони праці та безпеки життєдіяльності в період воєнного стану: динамічна безпека закладів освіти як основа забезпечення безпеки життєдіяльності; сучасні вимоги до забезпечення охорони праці в умовах воєнного стану; організація проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в умовах військово часу; цифрова безпека освітнього простору в умовах воєнного стану.

Вітаємо колектив БІНПО із нагородами і бажаємо подальших професійних звершень.