ПРАЦІВНИКИ БІНПО ДОЛУЧИЛИСЯ ДО MEET-UP-ТРЕНІНГУ: «ВИКОРИСТАННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ «КAHOOT!» ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»

09.10. 2022

05 жовтня 2022 року відбувся робочий meet-up-тренінг: «Використання навчальної платформи «Kahoot!» для дистанційного навчання», на основі якої можна проводити інтерактивні заняття та перевірку знань учнів, студентів, слухачів за допомогою онлайн-тестування.

Спікер заходу – Шаповалов Євгеній, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Національного центру «Мала академія наук України», член правління ГО «Європейські студії сталого розвитку».

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України, які ефективно відпрацювали основні можливості платформи, з’ясували особливості проведення інтерактивних занять та перспективи підвищення ефективності контролю навчальної діяльності здобувачів освіти.

Під час навчання учасники практично розібрали блок питань:

Що таке «Kahoot!», як зареєструватися на цій платформі безкоштовно і чим відрізняються безкоштовний та платний варіанти реєстрації?

Які типи запитань можна створити за допомогою «Kahoot!»?

Які способи тестування можна проводити за допомогою «Kahoot!»?

Як здобувачі освіти приєднуються до тестування?

Додатково розглянули можливості платформи «Дія. Цифрова освіта» та інструменти для організації наукових досліджень від МАН України.

Щиро дякуємо організаторам заходу та керівництву МАН України за сприяння  підвищенню кваліфікації освітян!