Запрошуємо здобути ступінь магістра за спеціальністю «АДМІНІСТРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

09.10. 2022

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти запрошує Вас здобути ступінь магістра за спеціальністю 073 Менеджмент «АДМІНІСТРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Які переваги має
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «АДМІНІСТРАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»?

  1. Це нові можливості та перспективи, кар’єрне зростання. Разом із БІНПО Ви станете ефективним менеджером та управлінцем майбутнього із широким світоглядом.
  2. В освітню програму включено сучасні стандарти, інноваційні моделі та міжнародний досвід управлінської сфери.
  3. Спеціалізація «Адміністративний менеджмент» має універсальність об’єкта діяльності та працевлаштування випускника (керівні посади підприємств виробничої й невиробничої сфер, установ та організацій, підприємницьких структур, учбових та наукових установ, центральних та місцевих органів державної влади).
  4. Вступ за дипломом БУДЬ-ЯКОГО профілю (бакалавр, магістр/спеціаліст), допомога та консультації у написанні мотиваційного листа. На основі диплому спеціаліста чи магістра НЕ ПОТРІБНО здавати магістерський тест навчальної компетентності.
  5. Плата за навчання: 1500 грн. на місяць (15000 грн. на рік)

Ви станете висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцем з новими поглядами та способом мислення, лідерськими навичками, будете здатні розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у галузі менеджменту в умовах нестабільного середовища, швидких темпів розвитку та глобалізації.

Із правилами прийому можна ознайомитись на нашому офіційному вебсайті (РОЗДІЛ_ВСТУПНИКАМ): https://binpo.com.ua/вступникам-2022-рік/

АДРЕСА ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ: 09108, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леваневського, 52/4, кім. 11

е-mail: vstup_binpo@ukr.net

Контактні телефони: +38097-99-86-550 (Viber, WhatsApp, Telegram), +38067-52-033-78 (Viber), + 38095-55-45-590