ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ (за тиждень пройшли КПК 192 педагоги ЗП(ПТ)О, 6 навчальних груп)

07.10. 2022

Із 03 по 07 жовтня 2022 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 100 педагогічних працівників закладів професійної освіти, зокрема з Полтавської та Одеської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 100 слухачів (3 групи) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної)» (33 особи), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (67 осіб) із 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з Полтавської та Одеської областей.

Дистанційний етап курсів підвищення кваліфікації пройшли 92 слухачі за категорією: «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» із Сумської, Київської, Дніпропетровсбкої областей.

07.10.2022 року у групах, що завершували підсумково-рефлексійний етап, відбувся захист випускних робіт.

Членами комісії із захисту випускних робіт відповідно до розкладів були:

3 професори: Вікторія Сидоренко, Володимир Мандрагеля, Олександр Самойленко (голови комісій),

3 доценти: Володимир Кулішов, Наталія Торба, Алла Лукіянчук,

2 старших викладачі: Світлана Удовик, Світлана Мозгова,

1 викладач: Марина Князєва.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності. Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у власних закладах професійної освіти.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!