СТАРТ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У БІЛОЦЕРКІВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

10.09. 2022

У Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбувся старт нового 2022/23 навчального року.

Традиційно у цей період відбулися перші у новому навчальному році засідання кафедр Інституту, на яких поряд із звичними питаннями, як то: затвердження індивідуальних планів роботи науково-педагогічних працівників кафедр на ІІ півріччя 2022 року, науково (навчально)-методичних матеріалів, обговорення планів та перспектив подальшої діяльності тощо, додалися і особливі, котрі пов’язані із забезпеченням безпеки учасників освітнього процесу.

Крім того, окремими питаннями для обговорення стали перспективи розширення співпраці кафедр Інституту із профільними кафедрами інших провідних вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти та закладами професійної освіти, проєктної діяльності кафедр з метою залучення додаткового фінансування їхньої освітньо-наукової діяльності.

Особливу увагу під час засідань було приділено Вступній кампанії – 2022, яка наразі триває.

Нагадаємо, що у нашому Інституті можливо здобути ступінь магістра за спеціальностями:

  • 053 Соціальні та поведінкові науки «Психологія».
  • 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент».
  • 011 «Науки про освіту» («Педагогіка вищої школи»).

Хотілося би ще раз привітати усіх друзів та партнерів нашого Інституту із початком нового навчального року та побажати творчої наснаги і нових професійних звершень на благо процвітання України.

А нашим здобувачам освіти бажаємо наполегливості, працьовитості, упевненості у власних силах, підкорення нових професійних і життєвих вершин. Адже знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Чекаємо з нетерпінням в наших навчальних аудиторіях!

Бережімо себе та Україну! Тримаємо разом наш переможний освітянський стрій!