Чт. Тра 26th, 2022

10 лютого 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулося засідання ОNLINE-АКАДЕМІЇ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Проводила захід Віра Грядуща, кандидатка технічних наук, старша викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, амбасадор цифрової освіти в Україні «ДІЯ», сертифікований тренер міжнародної програми «European Science and International Communication».

Перше засідання Оnline-Академії цифрових технологій було присвячено темі «Освітнє відео як ефективний інструмент навчання».

За півстоліття на людину припадає понад 27 тисяч годин переглянутих відео, а скільки інформації залишається у мозку глядачів – варто лише здогадуватись. Однак впевнено можна стверджувати, що освітнє відео посилює лекційний матеріал, допомагає у розвитку загальної бази знань; покращує розуміння матеріалів та їх обговорення; забезпечує більше різних стилів навчання; підвищує мотивацію та ентузіазм; сприяє ефективності викладачів.

На засіданні Оnline-Академії цифрових технологій було розглянуто стилі освітніх відео, програмні засоби для їх створення, редагування, збереження та адаптивної доставки.

Переглянути захід можна за посиланням https://youtu.be/h-KjQDibj0Q

Запрошуємо долучитися до ОNLINE-АКАДЕМІЇ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти усіх, хто бажає підвищити рівень своє цифрової компетентності! Набір на навчання триває!

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfByrckTNcNiraaoJuUAD-N50jTMhfxdpnD0ru9KAfDJrAi-g/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

0

Автор публікації

Офлайн 10 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 362Реєстрація: 29-11-2019

Від admin

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Генерація паролю