Пн. Тра 23rd, 2022

16 вересня 2021 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбувся регіональний науково-практичний семінар «Особистісний досвід як умова розвитку мотивації професійної діяльності педагога». Тематичним партнером семінару виступив Чорноморський морський коледж Одеського національного морського університету.

Модератор заходу – Алла Лукіянчук, кандидатка психологічних наук, доцентка, вчений секретар БІНПО.

Учасниками семінару стали педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області, а також науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. До участі в обговоренні питань долучилися колеги з Київської, Луганської та Житомирської областей.

Під час семінару розглядалися актуальні питання професійного розвитку фахівців в умовах безперервної професійної освіти; мотивація педагога як умова зростання професійної компетентності; індивідуальна траєкторія професійного розвитку педагога: формальна, неформальна та інформальна освіта; особистісний досвід професійної діяльності педагогічного працівника у розвитку його психолого-педагогічної компетентності.

Відкрила захід Вікторія Сидоренко, директорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту.

З роботою Школи педагогічного коучингу БІНПО як інноваційної моделі професійного розвитку сучасного  фахівця ознайомила її модераторка Віра Харагірло, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту.

У відкритому інформаційному середовищі БІНПО відбувся цікавий обмін перспективним педагогічним досвідом між науковцями і практиками, обговорення проблем розвитку професійної компетентності педагога на основі власного професійного та особистісного досвіду.

Запис семінару можна переглянути на ютуб-каналі БІНПО.

Дякуємо нашим замовникам освітніх послуг за співпрацю у розбудові інноваційного освітнього середовища професійної освіти.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 356Реєстрація: 29-11-2019

Від admin

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Генерація паролю