Нд. Лип 3rd, 2022

10 лютого 2020 року Київське вище професійне училище деревообробки (м. Київ) відкрило двері для слухачів курсів підвищення кваліфікації БІНПО для груп майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (тьютор Грядуща В.В, канд. техн. наук, старший викладач кафедри ТНОП та Д).

Хлобистов Євген Володимирович, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО відкрив курси підвищення кваліфікації лекцією на тему: «Освіта для сталого розвитку: український вимір світового бренду» Слухачі брали активну участь у дискусії щодо проблем і перспектив розвитку українського суспільства та освіти, а також питань гуманізації виховного процесу в закладі професійної (професійно-технічної) освіти.

Старший викладач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, канд. техн. наук Грядуща Віра Володимирівна роз’яснила слухачам ключові елементи національних реформ у сфері трудового права та управління охороною праці, ознайомила із найновішими законодавчими та нормативними актами з цих напрямів. Під час занять було проведено семінар із безпечної організації робочого простору з використанням системи S/Workflow Cells. Під час семінарського заняття на тему: «Цифрові технології в закладі професійної (професійно-технічної) освіти» були розглянуті Концепція розвитку цифрового суспільства України, а також можливості використання цифрових технологій колективної комунікації, технологій доповненої реальності та візуалізації освітнього контенту, а також основи інформаційної безпеки.

Віра Єгорівна Харагірло (в.о. зав. кафедри педагогіки, психології та менеджменту) на семінарському занятті «Психологічні засади професійної діяльності» розкрила умови розвитку психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в системі безперервної професійної освіти.

Компетентнісний підхід до організації освітнього процесу, людиноцентризм, інноваційна спрямованість модулів, безпосередній зв’язок із практикою і ринком праці – саме таким запам’ятається замовникам освітніх послуг курси підвищення кваліфікації у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти.

0

Автор публікації

Офлайн 24 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 400Реєстрація: 29-11-2019

Від admin

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Генерація паролю