Чт. Чер 30th, 2022

17 січня 2020 року відбулася подія, яка започаткувала новий етап розвитку співпраці між Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти та закладами фахової передвищої освіти. Особливістю цієї співпраці є новий партнер – Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж», який є базовим закладом системи фахової передвищої освіти у Миколаївській області.

На сьогодні коледж очолює досвідчений керівник, який уміло скеровує роботу колективу і впевнено утримує лідируючі позиції – Зайковський Олег Сергійович. Цей заклад є помітним на освітянських теренах Миколаївщини і веде свою історію від Миколаївського суднобудівного технікуму, який був заснований 1930 року на базі конструкторських суднобудівних курсів і механічної професійно-технічної школи міста Миколаєва. Згодом наказом Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2007 року технікум було перейменовано у Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж».

Установа має ліцензію на підготовку молодших спеціалістів з 9 та 12 спеціалізацій (освітніх програм) за денною та заочною формами навчання, а також сертифікати Акредитаційної комісії України про їх акредитацію. Коледж має розвинену освітню, дослідну, матеріально-технічну та побутову бази. Навчання проводиться в аудиторіях та комп`ютерних залах із застосуванням новітнього програмного забезпечення на основі сучасної комп`ютерної техніки: виділений канал Internet, комплексна структурна кабельна система зв`язку, яка об`єднує в єдину інтегровану мережу всі комп`ютери коледжу, забезпечуючи зручність роботи студентів та викладачів. Науково-дослідну, освітню діяльність здійснюють висококваліфіковані викладачі.

Велика увага у коледжі приділяється формуванню цілісної всебічно розвинутої особистості, відданої інтересам держави, утвердженню національної свідомості, любові до рідної землі, вихованню поваги і шанобливого відношення до історії та культури свого народу. Діє студентський клуб, працюють різноманітні гуртки. Фізична культура і спорт у коледжі спрямовані на зміцнення здоров`я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей студентів з метою гармонійного формування особистості. Особлива увага приділяється організації і проведенню спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи.

Щорічно в закладі проводиться спартакіада з 7 видів спорту. Постійно працюють спортивні секції з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, плавання, футболу, легкої атлетики, шахів та атлетичної гімнастики. Збірні команди коледжу беруть активну участь в обласній спартакіаді, яка проводиться серед ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації та посідають в ній призові місця.

Підписання угоди про співпрацю між Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти та ДВНЗ «Миколаївський політехнічний коледж» є символічним, оскільки колектив коледжу у цьому році планує відсвяткувати 90-річчя закладу.

Сподіваємось, що подальша співпраця стане джерелом продуктивних ідей, платформою для наукових дискусій і обміну думками, що сприятиме створенню інноваційно-розвивального середовища, у якому відбудеться подальше підвищення рівня професійної компетентності педагогів закладів фахової передвищої освіти.

0

Автор публікації

Офлайн 6 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 399Реєстрація: 29-11-2019

Від admin

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Генерація паролю