НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ БІНПО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ВІДКРИТТІ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

25.02. 2020

22 січня 2020 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти взяли участь в урочистому відкритті Навчально-практичного центру технологій та дизайну на базі Білоцерківського коледжу технологій та дизайну.

Центр технологій та дизайну створено з метою здійснення підготовки фахівців швейної галузі, перепідготовки незайнятого населення та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за інноваційними освітніми технологіями на сучасному обладнанні, забезпечення регіонального ринку праці висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітничими кадрами.

На святі були присутні почесні гості, друзі та партнери: Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій; Міністерство освіти і науки України; департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації; Білоцерківська міська рада; Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви; КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Від БІНПОвітали господарів з урочистою подією Вікторія Сидоренко, директорка інституту, та Олег Клокар, заступник директора з навчально-наукової роботи.

До вітального слова були запрошені народний депутат України Ольга Коваль, заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  Віра Рогова, секретар міської ради Василь Савчук.

Звертаючись до гостей, директор коледжу Алла Степура подякувала всім за підтримку та співробітництво, акцентуючи увагу на важливість згуртованості у спільній справі при підготовці кадрів легкої промисловості.

За програмою заходу відбулося символічне перерізання стрічки, презентація концепції центру, демонстрація роботи швейного обладнання із застосуванням САПР, дефіле колекцій креативного одягу, презентація роботи дизайн-студії та кабінетів конструювання та моделювання, виставка творчих виробів педагогів, учнів та студентів коледжу.