Білоцерківський інститут неперервної професійної ОСВІТИ
ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України

ІНСТРУКТАЖ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

03.11. 2022

31 жовтня 2022 року студенти другого року навчання за спеціальностями: 053 Соціальні та поведінкові науки «Психологія», 073 «Менеджмент» за спеціалізаціями «Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент» та 011 «Науки про освіту» («Педагогіка вищої школи») Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України прослухали обов’язковий первинний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

В умовах масштабного військового вторгнення російської федерації, тривалих ракетно-бомбових та артилерійських ударів по цивільній інфраструктурі, у тому числі й закладах освіти, найголовнішим завданням при підготовці їх до роботи в новому 2022/2023 навчальному році є забезпечення безпеки працівників та здобувачів освіти.

Інструктаж провів Євгеній ІВАШЕВ, в.о. заступника директора з навчальної роботи, відповідальний за охорону праці БІНПО, кандидат юридичних наук.

Поряд із традиційними питаннями безпеки під час занять за дистанційною формою, основ електробезпеки та пожежної безпеки, під час інструктажу наші студенти були ознайомленні із алгоритмом дій при отриманні сигналів оповіщення «Увага всім» та «Повітряна тривога», правилами поводження із вибухонебезпечними предметами, поведінки при обстрілу стрілецькою зброєю, під час артобстрілів (у тому числі системами залпового вогню), при потраплянні у завали, у разі відсутності водопостачання та зникнення українського ефірного мовлення.

Додатково нашим студентам було роз’яснено загальні засади безпеки під час радіаційних надзвичайних ситуацій.

Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти безпеки та швидшої перемоги України! Бережіть себе та Україну!


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial