Білоцерківський інститут неперервної професійної ОСВІТИ
ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України

ЮВІЛЕЙНИЙ XX МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

07.02. 2022

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ БІНПО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЮВІЛЕЙНОМУ XX МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИСЛОВОМУ ФОРУМІ

18 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відвідали ювілейний XX Міжнародний промисловий форум.

Науково-педагогічні працівники БІНПО побачили сучасне промислове обладнання на власні очі, протестувати його робочі потужності, особисто поспілкуватися з першими особами компаній і підприємств, побували на презентаціях новітніх промислових технологій, обладнання, інструментів, комплектуючих та послуг.

Завідувачка відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Оксана Петрушак стала учасницею спеціалізованих виставок у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей.

Міжнародний промисловий форум – це найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Організатором форуму є ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

За 20 років розвитку Форум став традиційним місцем зустрічі професійного співтовариства експертів для консолідації зусиль всіх зацікавлених представників науки, освіти, виробництва і бізнесу.

У 2020 році Промисловий форум та його виставкові заходи відвідали 5823 фахівця, взяли участь 173 підприємства, було представлено 10 країн-учасниць (Австрія, Грузія, Іран, Туреччина, Польща, Італія, Німеччина та ін.), загальні площі, на яких розмістились 5 виставкових заходів складають 13000 м2.

Формула успіху Промислового Форуму проста: учасники представляють обладнання та ефективну технологію, надають якісну консультацію щодо продукції від перших осіб, з якими важко поспілкуватися у звичайних умовах, але які у відкритому доступі протягом всієї виставки.

На території Міжнародного виставкового центру під егідою XX Міжнародного промислового форуму відбулися в єдиному форматі Міжнародні спеціалізовані виставки:

  • Металообробка (металообробні технології, обладнання);
  • УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
  • УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
  • УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
  • Гідравліка. Пневматика;
  • Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників);
  • Автоматизація і робототехніка (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості);
  • Підйомно транспортне, складське обладнання;
  • Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
  • Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

Цьогорічне ювілейне проведення Форуму об’єднало близько 250 провідних виробників і постачальників обладнання і технологій з 18 країн світу. Серед прем’єр Форуму – розширення найактуальнішої тематики Автоматизація експозицією Робототехніка, що зумовлене світовим трендом стрімкого розвитку роботизації в промисловості.

Модернізації зазнали й традиційні тематики, зокрема експозиції УкрЛитво, Металообробка, Гідравліка, Пневматика і Підйомно транспортне, складське обладнання, УкрЗварювання. Вдячні організаторам форуму за прекрасну організацію. Бажаємо Вам ефективної роботи, процвітання, нескінченної енергії у досягненні поставленої мети, творчої наснаги у вирішенні нових завдань, здорової конкуренції і гарного самопочуття в цей непростий час.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з усіма учасниками наступного року!

Білоцерківський інститут неперевної професійної освіти

Національна академія педагогічних наук України

Міжнародний промисловий форум


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial