Вт. Тра 24th, 2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ЗАМОВНИКИ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ І КЛЮЧОВІ СТЕЙКҐОЛДЕРИ ЗАПРОШУЄМО ДО КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ БІНПО

У Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти з 2021 року для підготовки і підвищення кваліфікації фахівців в умовах змішаного навчання працює Консалтинговий центр «Новітні педагогічні і виробничі технології» (vstvbinpo@ukr.net). Діяльність Центру передбачає науково-методичний супровід безперервного професійного розвитку педагогів в умовах неформальної та інформальної освіти та надання дорадницької, консультативної, фасилітативної допомоги, поширення кращих освітніх практик. У створеному мережевому освітньо-цифровому просторі педагоги можуть отримати компетентні відповіді на актуальні запитання.
Зміст консалтингової допомоги:
⦁ презентація результатів упровадження новітніх педагогічних та виробничих технологій у практику діяльності закладів професійної освіти;
⦁ презентація матеріалів педагогічного досвіду та кращих освітніх практик;
⦁ ознайомлення із сучасним обладнанням, технікою, інструментом та технологіями (за матеріалами спеціалізованих виставок).
Діяльністю Консалтингового центру в 2021 році охоплено понад 1000 замовників освітніх послуг.

Консультпункт «Новітні виробничі технології» створено для слухачів курсів, які навчаються за дистанційною формою навчання. Проведено консультацій для майстрів виробничого навчання вісімнадцять, для викладачів – тринадцять, старших майстрів – одна.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МАТЕРІАЛІВ ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ ТА КРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЙКРАЩИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Авторизація
*
*
Генерація паролю