Білоцерківський інститут неперервної професійної ОСВІТИ
ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України

СТУДІЯ КОРПОРАТИВНОГО ТИМБІЛДИНГУ. Засідання 1

10.11. 2022

Засідання 1. МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЄКТНОЇ ТА ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (21.01.2022)

21 січня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО “УМО” НАПН України відбулася перша у 2022 році зустріч у СТУДІЇ КОРПОРАТИВНОГО ТИМБІЛДИНГУ!

Методологічний семінар на тему «МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЄКТНОЇ ТА ГРАНТОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» для науково-педагогічних працівників БІНПО провела докторка економічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту Горошкова Лідія Анатоліївна.

Відкрила зустріч Сидоренко Вікторія Вікторівна, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту яка звернула увагу присутніх на актуальність і своєчасність обговорюваних питань.

Командна робота – основа будь якої діяльності, особливо грантової та проектної. Досвід командної роботи важко переоцінити, тому зустріч, та обговорення питань викликало у присутність зацікавленість та вмотивувало на активну участь у проектах МОН та НАПН України.

До обговорення були запропоновані питання

  • порівняння вітчизняної та зарубіжної системи фінансування проєктів ;
  • особливості внутрішнього фінансування проєктів ;
  • вимоги до учасника проекту, до йог цільових показників;
  • конкретні та практичні поради щодо набуття досвіду у проектні діяльності.

Нагальна та цікава інформація підкріплена прикладами з власного досвіду захопила увагу присутніх та викликала дискусію.

Дякуємо Лідії Анатоліївні за цікаву інформацію, натхнення та мотивацію!


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial