Чт. Чер 30th, 2022

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Шановні вступники на освітній ступінь «Магістр»

Звертаємо Вашу увагу, що для проходження єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту з іноземної мови Вам потрібно пройти реєстрацію, яку здійснює відбіркова комісія БІНПО.

ПЕРШИЙ КРОК: Створення запиту на формування екзаменаційного листка за допомогою спеціального сервісу, розміщеного в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

ДРУГИЙ КРОК: Формування екзаменаційного листка. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

РЕЄСТРАЦІЯ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ У ПЕРІОД З 12 травня по 5 червня

Для створення екзаменаційного листка представнику відбіркової комісії необхідно отримати від Вас таку інформацію:

 • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) вступника;
 • число, місяць і рік народження вступника;
 • тип, серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань)
 • номер(и) контактного(их) телефону(ів) вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

ТРЕТІЙ КРОК: Після внесення інформації представник відбіркової комісії роздруковує та надає для перевірки вступнику реєстраційну картку. Достовірність внесеної інформації вступник підтверджує підписанням реєстраційної картки.

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК: Представник відбіркової комісії формує та роздруковує для вступника екзаменаційний листок.

УВАГА!!!!!!В екзаменаційному листку в спеціально відведених місцях:

 • наклеюється фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • проставляється печатка закладу вищої освіти (приймальної комісії);
 • зазначаються прізвище та ініціали, ставиться підпис особи, яка здійснила формування екзаменаційного листка.

Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних під час підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ПЯТИЙ КРОК: Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Авторизація
*
*
Генерація паролю