Білоцерківський інститут неперервної професійної ОСВІТИ
ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

16.05. 2020

Шановні вступники на освітній ступінь «Магістр»

Звертаємо Вашу увагу, що для проходження єдиного фахового вступного випробування та/або єдиного вступного іспиту з іноземної мови Вам потрібно пройти реєстрацію, яку здійснює відбіркова комісія БІНПО.

ПЕРШИЙ КРОК: Створення запиту на формування екзаменаційного листка за допомогою спеціального сервісу, розміщеного в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

ДРУГИЙ КРОК: Формування екзаменаційного листка. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

РЕЄСТРАЦІЯ БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ У ПЕРІОД З 12 травня по 5 червня

Для створення екзаменаційного листка представнику відбіркової комісії необхідно отримати від Вас таку інформацію:

 • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) вступника;
 • число, місяць і рік народження вступника;
 • тип, серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань)
 • номер(и) контактного(их) телефону(ів) вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

ТРЕТІЙ КРОК: Після внесення інформації представник відбіркової комісії роздруковує та надає для перевірки вступнику реєстраційну картку. Достовірність внесеної інформації вступник підтверджує підписанням реєстраційної картки.

ЧЕТВЕРТИЙ КРОК: Представник відбіркової комісії формує та роздруковує для вступника екзаменаційний листок.

УВАГА!!!!!!В екзаменаційному листку в спеціально відведених місцях:

 • наклеюється фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • проставляється печатка закладу вищої освіти (приймальної комісії);
 • зазначаються прізвище та ініціали, ставиться підпис особи, яка здійснила формування екзаменаційного листка.

Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних під час підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ПЯТИЙ КРОК: Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial