Вт. Тра 24th, 2022

ЗАХОДИ на 2020 рік

21 травня 2020 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України і ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» відбулась (у режимі on-line) Регіональна науково-практична конференція «Реалізація перспективного педагогічного досвіду у закладах професійної (професійно-технічної) освіти», організатором якої була кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО (в особі старшого викладача С.С. Шевчук).

Активну участь в організації і проведенні науково-практичної конференції взяли: директор ДНЗ «Одеський ВПУ морського туристичного сервісу» С.П. Білоконенко, директорка ДНЗ «Ізмаїльське вище професійне училище» Н.П. Костусєва, методист НМЦ ПТО в Одеській області Л.М. Хмельницька.

Статус конференції можна сміливо визначити як міжрегіональна, тому що у її роботі прийняли участь педагогічні працівники ЗП(ПТ)О Київської, Одеської, Полтавської, Херсонської і Миколаївської областей.

Метою проведення заходу став обмін перспективним педагогічним досвідом з питань компетентнісного підходу до реалізації сучасних освітніх практик у навчально-організаційну та науково-методичну види діяльності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у процесі підготовки кваліфікованих робітників для різних галузей виробництва та сфери послуг.

Учасники конференції обговорювали питання стосовно:
 підвищення якості професійної підготовки здобувачів освіти в умовах модернізації системи П(ПТ)О;
 співпраці ЗП(ПТ)О із замовниками кваліфікованих кадрів;
 реалізації дуальної форми у професійній освіті;
 підвищення рівня науково-методичної компетентності педагогів професійної школи;
 формування позитивного іміджу педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Регіональна науково-практична конференція «Реалізація перспективного педагогічного досвіду у закладах професійної (професійно-технічної) освіти» відбулась на заключному етапі курсів підвищення кваліфікації груп З-ІІ-27В та З-ІІ-26М – викладачів загально технічних і спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О Одеської області.

У рамках проведення пленарного засідання науково-практичної конференції було заслухано 8 доповідей, які були цікавими у науково-методичному та професійному сенсі. Учасниками конференції було надіслано 46 статей і тез, за матеріалами яких заплановано розробка електронного збірники. Загалом науково-практична конференція була представлена більше, ніж 70-ма учасниками.

Шляхом проведення регіональних (міжрегіональних) заходів науково-практичного і методичного характеру науковцями кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти реалізується сучасна модель підвищення кваліфікації, за якою педагогічні працівники професійної школи різних регіонів України в процесі курсової підготовки на базі БІНПО ДЗВО «УМО» НАПНУ мають можливість: підвищити рівень професійної компетентності; обмінятися педагогічним досвідом з проблем сучасної професійної школи; отримати не тільки посвідчення про підвищення кваліфікації, а і сертифікат учасника заходів науково-практичного та науково-методичного характеру; мати публікації у збірниках матеріалів означених заходів.

Авторизація
*
*
Генерація паролю