ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

03.05. 2024

за тиждень пройшли КПК 188 педагогів ЗП(ПТ)О,
32 слухачі за категорією
«Персонал, що залучається до професійного навчання на виробництві»,
6 навчальних груп

 

Із 29 квітня по 03 травня 2024 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 117 педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти із Херсонської та Кіровоградської областей.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 117 слухачів (4 навчальні групи) за категоріями: «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (93 особи), «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (24 особи) із 28 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської та Кіровоградської областей.

Онлайн відбувся захист випускних робіт. Членами комісії були 4 професори: Юлія Герасименко, Лідія Мамчур, Лідія Горошкова, Ірина Кучеренко; 3 доценти: Володимир Кулішов, Михайло Жук, Олег Фурс; 5 старших викладачів: Оксана Оліферчук, Андрій Геревенко, Ілля Пахомов, Марина Князєва, Дар’я Головко.

Розпочали навчання за дистанційною формою працівники ТОВ «Найсучасніша академія перукарського мистецтва» за категорією «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти» за темою «Психолого-педагогічна підготовка» у кількості 29 особи.

29.04.2024 року розпочали навчання працівники Дніпропетровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» за категорією: «Персонал, що залучається до професійного навчання на виробництві. Психолого-педагогічний мінімум» у кількості 32 осіб.

43 слухачі пройшли короткострокові курси підвищення кваліфікації за темою «ОСНОВИ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ».

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365  відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ-го (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

Бажаємо нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації успіхів і наснаги в професійній діяльності. Віримо, що отримані під час курсів знання та навички дозволять підвищити ефективність освітнього процесу у власних закладах професійної освіти.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!