УЧАСТЬ БІНПО У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «UNI-BIZ BRIDGE: СУЧАСНИЙ ВИКЛАДАЧ ВІД UGEN»

02.03. 2024

З 27 по 29 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Uni-Biz Bridge: Сучасний викладач від UGEN».

Проєкт організований провідними компаніями-роботодавцями: EY, KPMG, SoftServe, Genesis, Deloitte, PwC, Хлібпром. Головною метою було об’єднання закладів освіти та бізнесу у сфері онлайн-навчання.

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри педагогіки, психології та менеджменту: професорка Юлія Герасименко, старший викладач Ілля Пахомов, викладач Владислав Чертов.

У рамках зазначеного проєкту було проведено низку освітніх заходів за участі закладів вищої освіти та українських провідних компаній.

Плеяду заходів розпачала Катерина Малаш, керівник центру розвитку талантів в компанії SoftServe. Під час воркшопу «Створення особистого бренду викладача» учасники мали змогу обговорити питання важливості формування особистого бренду у сучасному світі, який приваблюватиме кращих студентів. Того ж дня відбулась лекція Яни Литвинець, HR Manager та координаторки проєкту Work&Study, про досвід компанії Deloitte Ukraine у створенні навчальних програм спільно із закладами освіти.

Наступного дня для учасників заходу провели лекції: Олександра Тиркалова, University Partnerships Lead, Genesis, Юлія Туманова, керівниця відділу навчання та розвитку персоналу, KPMG, Марта Штойко, менеджер з навчання відділу оцінки і розвитку персоналу, сертифікована психологиня. Присутні мали змогу ознайомитися зі світовими освітніми практиками оновлення навчальних програм та використанням АІ-інструментів для їх побудови; розглянути питання постановки цілей та стресостійкості як базової компетентності сучасного викладача.

Програму продовжила Аліна Розквас, тренер Академії бізнесу, EY, заходом про тайм-менеджмент, на якому поділилася інструментами та принципами ефективного управління часом.

У завершальний день відбувся world café на тему: «Сучасний студент: навички, вміння та знання». До участі було запрошено 60 викладачів ЗВО, серед яких і викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту Владислав Чертов. Освітяни разом з представниками компаній обговорили роль освіти в становленні студента як кандидата на ринку праці, розвиток soft skills та формати освітніх програм.

Науково-педагогічні працівники БІНПО вдячні організаторам проєкту за можливість об’єднати зусилля бізнесу та освіти для обговорення активної співпраці у підготовці конкурентоспроможних фахівців.